Po wygranej Kubiak z Kotelecką, przyszedł czas na drugi pojedynek z karty głównej gali Prime MMA 8. W oktagonie pojawili się Tomasz "Chic" Galewski oraz Damian "Dzik" Graf. Tylko jeden z nich mógł wygrać ten pojedynek.

Dzik wygrywa przez niezdolność przeciwnika do dalszej walki! - Prime MMA 8

W przypadku tego starcia to Dzik był uznawany przez bukmacherów za możliwego zwycięzcę tego pojedynku, choć mógł pochwalić się mniejszym doświadczeniem. Choć początek był spokojny, to już po chwili widownia nie powinna mrugać. To Tomasz wydawał się aktywniejszy przez wyprowadzenie większej ilości ciosów, jednak Graf wykorzystywał zasięg swoich ramion.

Po chwili pojawiły się mocne ciosy ze strony Chica, któremu udało się mocno trafić Dzika, który upadł na matę. Niestety Chic starał się go dobić w parterze, a walka toczyła się w boksie! W rezultacie zostały mu odjęte punkty. Na szczęście po chwili odkuł się, gdy po raz kolejny posłał Grafa na matę.

W drugiej rundzie to Chic wylądował na macie w pierwszych trzydziestu sekundach starcia. Widać było po nim spore zmęczenia, a nawet próbę ucieczki, jednak udało mu się powalić Dzika na łopatki. W czasie liczenia rywala Tomek padł na matę i przyznał, że nie będzie walczył! Finalnie przez niezdolność przeciwnika do dalszej walki Damian "Dzik" Graf wygrywa w 2 rundzie!