Już niebawem odbędzie się gala Cage Warriors 152. Wystąpi na niej aż dwóch reprezentantów Polski. W walce wieczoru natomiast będziemy świadkami starcia o pas mistrzowski w wadze lekkiej. Kiedy jest Cage Warriors 152? Gdzie Cage Warriors 152? Jakie walki na Cage Warriors 152?

Cage Warriors 152 - data

Kiedy Cage Warriors 152? Gala Cage Warriors 152, którą w pełni można typować u bukmachera GoPlusBet (zobacz: kod promocyjny GoPlusBet) odbędzie się w sobotni wieczór 15 kwietnia.

Cage Warriors 152 godzina gali

Cage Warriors 152 o której? Kolejna gala organizacji Cage Warriors rozpocznie się o godzinie 19:00. 

Cage Warriors 152 - miejsce

Gdzie Cage Warriors 152? 152 gala zorganizowana przez brytyjską organizację Cage Warriors odbędzie się w Anglii. Dokładną lokalizacją gali Cage Warriors 152 jest BEC Arena w Manchesterze.

Cage Warriors 152 - karta walk

Główną atrakcją gali Cage Warriors 152 będzie walka o pas mistrzowski w dywizji lekkiej. Broniący tytułu George Hardwick zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW - Yannem Liasse. Hardwick jest aktualnie na fali siedmiu zwycięstw z rzędu i wydaje się, że jeżeli uda mu się pokonać Liasse, to podpisze kontrakt z największą organizacją MMA na świecie - UFC. Liasse natomiast jest niepokonany od sześciu walk. W ostatnim starciu wygrał w drugiej rundzie przez poddanie z Adrianem Gralakiem na KSW 77.

Polskich kibiców najbardziej powinny jednak interesować walki Łukasza Kopery i Michała Folca.

Michał Folc (6-5) vs Chris Price (4-0)

Folc w swojej dwunastej zawodowej walce zmierzy się z Chrisem Pricem, Dla Polaka będzie to drugi występ w organizacji Cage Warriors. W debiucie przegrał już w pierwszej rundzie z Shoaibem Yousafem. Price to niepokonany zawodnik, dla którego walka z Folcem będzie debiutem na Cage Warriors. Anglik wszystkie swoje dotychczasowe zwycięstwa odniósł w pierwszych rundach.

Łukasz Kopera (11-7) vs James Power (4-0)

Kopera w Cage Warriors zanotował dwa starcia. W pierwszym przegrał z aktualnym mistrzem, Georgem Hardwickiem, natomiast w kolejnej walce sprawił niespodziankę pokonując Aarona Johnsona. Teraz zmierzy się z niepokonanym Jamesem Powerem. Anglik swój ostatni pojedynek stoczył w czerwcu 2022 roku na gali Cage Warriors 140, gdzie przed czasem pokonał Adama Shelleya. Był to zarazem jego debiut w Cage Warriors.


Kiedy odbędzie się Cage Warriors 152?
Gala Cage Warriors 152 odbędzie się w sobotni wieczór 15 kwietnia.
O której rozpocznie się Cage Warriors 152?
Rozpoczęcie gali Cage Warriors 152 zostało zaplanowane na godzinę 19:00.