Przemysław Mysiala to były mistrz FEN, a także pretendent do pasa KSW. Ostatni raz w oktagonie mogliśmy zobaczyć go w 2022 roku, na gali PFL 8. Aktualnie mieszka on za granicą i póki co nie kontynuuje kariery w MMA.

Mysiala zatrzymany za pracę w gangu narkotykowym

Przemysław urodził się w Zgierzu, jednak od wielu lat mieszka on w Londynie. Niedawno brytyjskie media poinformowały, że zawodnik ma dość spore problemy z prawem. Na stronie "The Sun" możemy przeczytać, że Mysiala pracował jako kurier gangu narkotykowego.

Kilka dni temu Polak został zatrzymany na autostradzie A11, posiadał on w samochodzie 72 tysiące funtów w gotówce. Pieniądze miał otrzymać po dostarczeniu dwóch kilogramów kokainy na spotkanie w Trowse. Brytyjska policja aresztowała go na miejscu.

Gang narkotykowy, w którym rzekomo działał Przemysław został rozbity w 2021 roku. Aresztowano wtedy aż 13 osób, a dokładnie 7 z nich trafiło do więzienia.

Przemysław Mysiala zdecydował się na taką pracę ze względu na problemy finansowe. Zaczęły się one kilka lat temu, kiedy podczas pandemii jego kariera w sportach walki stanęła w miejscu. Mimo wszystko Polak nie przyznał się do winy i aktualnie przebywa w areszcie. Oczekuje on na wyrok, który zostanie ogłoszony 8 lutego.