Jakiś czas temu Budda wraz z federacją Fame ogłosili loterię, w której każdy może wygrać nagrodę główną o wartości aż 1 miliona złotych. Na ten moment jest to największa loteria motoryzacyjna w Polsce!

Nagroda i zasady loterii

Zasady loterii mają być bardzo proste - każda zainteresowana osoba ma możliwość na wzięcie udziału. Za pośrednictwem strony internetowej należy zakupić gadżety, które będą odpowiadały wartości kilku losów. Podobnie wyglądało to w przypadku poprzedniego konkursu Fame MMA.

Zwycięzca otrzyma samochodód - będzie to Nissan GTR R35 warty ponad milion złotych! Póki co nie wiemy jeszcze, jak końcowo będzie wyglądał samochód. Cały czas trwają nad nim prace, a oficjalna prezentacja odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 14:00 na kanale Budda TV.

Współpraca Fame MMA z Buddą

Budda współpracował już z federacją podczas Fame MMA 13, kiedy to do Roberta Pasuta trafił Dodge Ram o wartości 300 tysięcy złotych. Jednak jakiś czas później Sutonator ogłosił, że nie może zatrzymać auta ze względu na jego wymiary. Jak sam stwierdził - Dodge Ram to ogromny samochód, który jest niepraktyczny i nie mógłby z niego korzystać sensownie.

Tym razem wylosowany samochód trafi w ręce jednego z widzów.

Wcześniejsze loterie

Zarówno organizacja Fame, jak i sam Budda przeprowadzali już wcześniej tego rodzaju "konkursy". Podczas gali Fame MMA 15 zorganizowano loterię, w której główną nagrodą było 250 tysięcy złotych. Jednak pozostałe pozycje także były warte wyróżnienia - znajdowało się tam między innymi 100 tysięcy, konsole oraz telefony.

YouTuber Budda także ma już za sobą łącznie dwie loterie - w jednej nagrodą był Nissan 352jz, a w drugiej BMW M4 CS.