Pierwszy panel konferencji FAME MMA 17 poza tym, że ogłoszono nowego prowadzącego w zastępstwie za Sylwestra Wardęgę, nie był zbyt emocjonujący, ale na szczęście druga odsłona wynagrodziła widzom wszystko. Sporo mówiło się o potencjalnej walce Boxdela z włodarzem FEN, Pawłem Jóźwiakiem i w końcu do niej dojdzie już 3 lutego na gali FAME MMA 17, którą obstawisz u bukmachera Betclic (zobacz: kod promocyjny betclic)! W rewanżu Boxdel zawalczy w federacji FEN.

Poprzednie walki Pawła Jóźwiaka

Dla szefa FEN będzie to druga walka w karierze. Po raz pierwszy do klatki wszedł 21 października na gali Wotore 6. Rywalem Jóźwiaka był Marcin Najman, który w marcu zawalczy na High League 6 z Jackiem Murańskim. Jóźwiak potrzebował zaledwie 15 sekund, aby odprawić "El Testosterona" z kwitkiem.

Walki Boxdela w FAME MMA

Jeden z głównych włodarzy FAME, Michał "Boxdel" Baron pierwszy pojedynek stoczył w 2018 roku na inauguracyjnej gali, pokonując w walce wieczoru, Jakuba "Guzika" Szymańskiego. Kolejny raz twórcę piosenki "COCO" oglądaliśmy na FAME MMA 4. "Kubańczyk" ubił Boxdela już w 1. rundzie. Ostatnią walką Boxdela było przegrane starcie bokserskie z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

Kiedy FAME MMA 17?

Kolejna edycja FAME MMA odbędzie się 3 lutego 2023 roku w Tauron Arena Kraków! W karcie walk FAME MMA 17 jest dziesięć pojedynków. W walce wieczoru dojdzie do walki wieczoru Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Kamil Łaszczyk oraz do starcia Boxdel vs Jóźwiak. Co-Main Event to walka raperów Sebastian Fabijański vs Wacław "Wac Toja" Osiecki.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 17. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.