Michał "Boxdel" Baron pokonał Marcina "Xayoo" Majkuta przez poddanie w piątej rundzie. Pojedynek był krwawy i dynamiczny, jednak ostatecznie Xayoo po serii ciosów Boxdela odmówił kontynuowania walki.

Xayoo vs Boxdel, czyli Main Event gali Bita Śmietanka 2

Main Event gali Bita Śmietanka rozpoczął się od szybkich wymian ciosów, które w zdecydowanej większości nie dosięgały celu. Boxdel najczęściej starał się trafić głowę Xayoo. Z kolei Xayoo atakował korpus przeciwnika, chcąc przełamać gardę Boxdela. W ten sposób minęła cała pierwsza runda zakończona klinczem pod siatką.

W przerwie Boxdel przyznał, że Xayoo raz celnie trafił w wątrobę, zaś jego gameplanem było zwolnienie w drugiej rundzie i przyspieszenie w czwartej i piątej.

Druga runda rozpoczęła się od wymiany ciosów. Widać było, że zarówno Xayoo, jak i Boxdel przeszli do ofensywy, co doskonale uwidoczniały dochodzące celu kombinacje ciosów. Xayoo starał się systematycznie uderzać w wątrobę, aby osłabić kondycję przeciwnika.

Gra na czas - Boxdel oszczędza siły przed finałem

Trzecia runda pojedynku, to agresywne sekwencje ciosów wyprowadzane przez Xayoo i kontrataki Boxdela. Po reakcjach Michała Barona widać było, że ciosy na wątrobę coraz mocniej dosięgają celu, czego potwierdzeniem był grymas bólu na twarzy. W ostatnich sekundach trzeciej rundy Boxdel spróbował szarży serią ciosów, jednak przerwał ją gong sędziowskiego dzwonu.

W trakcie przedostatniej rundy Boxdel próbował agresywnie zaznaczyć swoją dominację spychając Xayoo na siatkę oktagonu. Serie ciosów przerywane były przez coraz częstsze klincze. Boxdel po kolejnych ciosach w nos zaczął krwawić. Xayoo ewidentnie oszczędzał siły przed finalną piątą rundą.

Ostatnia runda, czyli dominacja Boxdela i Xayoo na deskach

Ostatnie 180 sekund to walka nie tylko z przeciwnikiem, ale także ze zmęczeniem. Ciosy zarówno Xayoo, jak i Boxdel dosięgały swoich celów, co wyraźnie pokazywał coraz mocniej krwawiący nos Boxdela. Skrajnie wycieńczeni zawodnicy rzucali ciosy sierpowe i proste chcąc zdobyć każdy jeden punkt. Pod koniec Boxdel przeszedł do wyraźnej ofensywy, kilkukrotnie trafiając głowę Xayoo. Po serii ciosów Xayoo osunął się na ziemię i odmówił dalszej walki.