Boxdel na swoim Twitterze wrzucił pierwszą "boxdelową" ciekawostkę. Poruszył w niej walkę Masa vs Murański, która jak twierdzi w tym wpisie, na początku miała odbyć się na gali Clout MMA.

Szybka odpowiedź Clout MMA

W ostatnim czasie bardzo głośno jest o różnych ruchach Boxdela w internecie. Krążyły informacje, że Michał prawdopodobnie manipuluje komentarzami na różnych platformach społecznościowych. Teraz w swoim ostatnim poście podał ciekawą informacje o walce Masy i Murańskiego.

Walka Masa vs Murański miała na 95% odbyć się na Clout, ale testowano wydźwięk za pośrednictwem nowo-utworzonego kanału YouTube by nie wiązać tej walki z federacją. Niezła strategia! Do Masy WYKONANO telefon ze studia na programie Najman vs Murański gdzie obecny był współwłaściciel Clout MMA. – Boxdel

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź. Całą sytuacje pod postem Michała skomentowało Clout MMA, które od razu zdementowało cały ten wpis pisząc, że nigdy czegoś takiego nie planowali.

NIGDY nie planowaliśmy takiej walki. Nie prowadziliśmy takich rozmów, negocjacji. Nie było takiego tematu. Michał, jeśli masz jakieś dowody w sprawie prowadzenia takich rozmów, to śmiało publikuj – Clout MMA

Jakie kolejne ciekawostki w internecie opublikuje Michał? Czy jest coś czego jeszcze nie wiemy?