Typy na walkę Boxdel vs Maksymalnie na FAME MMA 11, czyli kolejny pojedynek, w którym piekielnie trudno jest wskazać faworyta. Jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na starcie włodarza z debiutantem?

Zakłady bukmacherskie Boxdel vs Maksymalnie na FAME MMA 11

Zakłady bukmacherskie na walkę Boxdel vs Maksymalnie można znaleźć w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, czyli oficjalnego sponsora największej federacji typu freak fight w kraju, a pewnie i Europie. Kursy wskazują na to, że minimalnym faworytem jest bardziej doświadczony w klatce Boxdel.

Kursy Boxdel vs Maksymalnie na FAME MMA 11

Kursy na walkę Boxdel vs Maksymalnie dają jednak obraz niezwykle wyrównanej walki na papierze. Boxdel, jeden z szefów FAME MMA, wraca do startów i ma nad swoim rywalem gigantyczną przewagę, jeśli chodzi o kilogramy. Co najważniejsze – nie ma obowiązku ich zbijać do wagi rywala, a musi zrobić to do 110 kilogramów. Maksymalnie z kolei wyznał w wywiadach, że ma na swoim koncie około 100 bójek ulicznych. Prawda czy fałsz?

Pełna karta walk gali FAME MMA 11.

Typy na Boxdel vs Maksymalnie na FAME MMA 11

Naszym faworytem, jeśli chodzi o typy na Boxdel vs Maksymalnie, jest Michał Baron, czyli pierwszy z zawodników. Boxdel zna już stres wynikający z wejścia do klatki i pojedynku na zasadach MMA. Zna smak wygranej i porażki. Dodatkowo ogromną różnicę w walkach robi różnica kilogramów, za którą często idzie siła ciosu i ogólnie przewaga nad przeciwnikiem, jeśli chodzi o siłę. Czy Maksymalnie obali Boxdela? Mamy wątpliwości. Według nas to Boxdel znajdzie się w korzystnej pozycji i pokona przeciwnika przed czasem.

Nasz typ – Boxdel pokona Maksymalnie, kurs 1.65