Michał "Boxdel" Baron vs Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak, czyli main event gali FAME MMA Friday Arena 2. Panowie mają do dokończenia pewne porachunki. W pierwszym starciu górą był włodarz FAME, jednak po walce czuł spory niedosyt z powodu odmówienia przez Jóźwiaka kontynuowania starcia po pierwszej rundzie. Kiedy walka Boxdel vs Jóźwiak? O której godzinie walka Boxdel vs Jóźwiak?

Boxdel vs Jóźwiak rewanż - data

Walka Boxdel vs Jóźwiak odbędzie się w piątek 29 września 2023 roku. Ten pojedynek oraz pozostałe walki możesz obstawić w Betclicu, który przygotował ciekawy bonus na start. Wystarczy założyć konto wpisując kod promocyjny betclic i zyskać pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

O której godzinie walka Boxdel vs Jóźwiak

Organizacja FAME MMA ustaliła oficjalną kolejność walk na kilka tygodni przed wydarzeniem w szczecińskiej Netto Arenie. Sama gala rozpocznie się studiem o godzinie 19:30, które poprowadzi DeeJayPallaside wraz z gośćmi. Następnie będzie można obejrzeć dwie darmowe walki na otwartym kanale YouTube. Po nich czekają nas główne pojedynki wieczoru, dlatego warto śledzić relację i wyniki FAME MMA Friday Arena 2. Starcie Boxdela z Jóźwiakiem jest main eventem. W związku z tym obaj zawodnicy powinni wejść do klatki około godziny 23:30.