Michał Baron przeżył w ostatnim czasie zdecydowanie najcięższy okres swojego życia. Jednak trzeba mu pogratulować silnej psychiki, którą wyrobił sobie po tylu latach w branży nieustannie zmieniających się trendów. W tym wszystkim pomogły mu na pewno spotkania z terapeutą, które dołożyły cegiełkę do tego, żeby Boxdel dał radę wstać na nogi i miał motywację do działania!

Czym Boxdel zaskoczy tym razem?

Jak to zwykle bywa w internecie, po intensywnym okresie nadchodzi czas na opowiedzenie o nim. Najpopularniejsze narzędzia do rozmowy z widzami, powiedzenia im czegoś więcej to Q&A, live na Instagramie, albo na przykład wywiad. Boxdel systematycznie w ramach odbudowy swojego wizerunku używa każdej z tych form, aby kontakt z widzami był jak najlepszy. Na ostatniej transmisji na kanale Aferki zapowiedział, że weźmie udział w podcaście swoich znajomych - Zgrzyt.

Nic bardziej mylnego, spójrzcie na to z perspektywy wydalenia Michała Barona z zarządu Fame MMA. Boxdel nareszcie nie musi starać się o koneksje, które finalnie pomogą mu obniżyć kwotę, którą federacja zapłaci zawodnikowi za angaż. W tym momencie staje się on skarbnicą wiedzy o polskich freak fightach i to tylko od niego zależy, czy dalej ma zamiar gryźć się w język, czy może zacznie mówić to co myśli na prawdę.

Dzisiaj film oficjalne pojawił się na wspólnym kanale Revo i Gimpera, czyli wspomnianym wcześniej profilu Zgrzyt. Materiał trwa niecałe 4 godziny, więc Michał zdecydowanie ma duże pole do popisu oraz wiele możliwości wybielenia siebie.