Afera Pandora Gate dalej trwa. W internecie pojawiają się coraz to nowe podejrzenia, dowody oraz osoby zamieszane w sprawę. Jednak co słychać u Boxdela?

Ponowna próba wybielenia czy szczera chęć naprawy?

Od filmiku "13 minut o Pandora Gate" na social mediach Boxdela nic nowego się nie pojawiało. Jednak dzisiaj Michał opublikował na YouTubie dość specyficzny film. Materiał ma przede wszystkim charakter prześmiewczy i zabawny, ale także pseudo-dokumentalny. Początek polega na analizie i postawieniu celów polegających na wybieleniu wizerunku. Opis filmiku brzmi tak:

THE GOAT - to serial opisujący proces odbudowywania siebie.
Stworzony po to by dać sobie nadzieje i wzmocnić się psychicznie & fizycznie.
Za małolata zrobiłem pare głupot za które zapłaciłem najwyższa cenę.
Pora zbudować siebie na nowo.

Jednak czy robienie serii z odbudowywania siebie, a tak naprawdę wybielania wizerunku to dobry pomysł? Opinie są podzielone - jedni uważają, że to świetny sposób na podzielenie się motywacją do naprawy przeszłości oraz wrócenie do internetu. Natomiast drudzy wciąż przypominają o tym, co wypłynęło zaledwie dwa tygodnie. Upublicznienie danych jednej z ofiar przez Michała, manipulacja, granie na emocjach czy obrzydliwe wiadomości Boxdela z nieletnią to jedynie mały procent jego okropnej przeszłości.

Wielu widzom nie spodobało się także nazywanie siebie "GOATEM" po tym wszystkim.

Podczas analizy na tablicy padło kilka sprzecznych zdań. W jednym momencie Michał popiera, że zarobki i współprace nie są teraz dla niego istotne. Jednocześnie widać, że bardzo zależy mu na powrocie do federacji, a także chciałby aby jego życie wyglądało jak dawniej. Czy to kwestia sentymentu, wspomnień czy jednak dobrej sytuacji finansowej?

Żeby wrócić do FAME trzeba mieć ten wizerunek, no jakby wiadomo, nie musi być on ch*j wie jaki, ale na pewno trzeba go odbudować [...] Z takim wizerunkiem ciężko będzie otrzymać teraz współpracę.

Jednak chwilę potem przy analizie swojego kanału na YouTube padły słowa: "Nie skupiamy się w ogóle, żeby Boxdel (kanał) zarabiał, bo Boxdel ma odbudować wizerunek".

Warto także podkreślić, że film ma wyłączone reklamy oraz monetyzację. O co więc w tym wszystkim chodzi - Michał robi to dla siebie, czy aby odzyskać kilka współprac i wrócić do sytuacji finansowej sprzed miesiąca?