Typy na walkę Borys Mańkowski vs Norman Parke na FAME MMA 11 będą cieszyły się prawdopodobnie największym zainteresowaniem, jeśli chodzi o całą galę. Jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na walkę wieczoru hitowego wydarzenia?

Zakłady bukmacherskie Borys Mańkowski vs Norman Parke na FAME MMA 11

Zakłady bukmacherskie na walkę Borys Mańkowski vs Norman Parke dostępne w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, która jest oficjalnym sponsorem największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy pojawiły się od razu, gdy włodarze organizacji zaskoczyli wszystkich i podczas finałowej części pierwszej konferencji ogłosili, że to właśnie dwaj byli mistrzowie KSW zmierzą się w walce wieczoru kolejnej gali.

Kursy Borys Mańkowski vs Norman Parke na FAME MMA 11

Kursy na walkę Borys Mańkowski vs Norman Parke od początku były wyrównane, ale ze wskazaniem na Mańkowskiego. Dla wielu kibiców czy ekspertów jest to bardzo zaskakujące. W przeszłości doszło już do walki Mańkowski vs Parke i górą był drugi z zawodników. Dodatkowo Parke ma już na swoim koncie walkę w boksie w FAME MMA, podczas której pokonał Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Na uwagę zasługuje też fakt, że Mańkowski walczy w tej formule, gdyż od wielu miesięcy zmagał się z kontuzją – zerwał więzadło. Na papierze teoretycznie więcej atutów po swojej stronie ma Parke, a mimo to jest underdogiem.

Kiedy odbędzie się Fame MMA 11?

Typy na Borys Mańkowski vs Norman Parke na FAME MMA 11

Typy na Mańkowski vs Parke są więc trudne do przeanalizowania, zwłaszcza że pojedynek odbędzie się w nietypowej formule – boks w małych rękawicach przez 15 minut bez przerwy. Z racji tego, że naszym zdaniem szanse w tym starciu są typowo pół na pół, wchodzimy w triumf Parke'a po wyższym kursie. Parke wygrał w przeszłości z Borysem, słynie z żelaznej kondycji i twardej szczęki, dlatego też próbujemy pójść w kierunku jego wygranej.

Nasz typ – Norman Parke pokona Borysa Mańkowskiego, kurs 2.20