Na zakończenie krótkiej przerwy reprezentacyjnej biało-czerwoni zmierzą się z Łotwą w ramach meczu towarzyskiego. Początek starcia o 20:45 w dniu 21 listopada. Jeden z legalnych bukmacherów, STS, przygotował specjalną promocję na ten mecz.

Kod promocyjny STSTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieWygrana Polski z Łotwą
Bonus300 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny, min. kurs 1.91, bezterminowo

Polacy w piątkowy wieczór zremisowali 1:1 z Czechami w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Tym samym biało-czerwoni o awans na Euro powalczą w barażach. We wtorek nasza kadra zmierzy się z Łotwą, a STS proponuje 300 PLN za wygraną Polaków w tym meczu.

Jak otrzymać bonus?

Promocja dotyczy tylko graczy, którzy w dniach 18.11 - 21.11.2023, do godziny 20:44, założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP i wyrażą zgody marketingowe. Kolejno należy wpłacić depozyt, wynoszący minimum 50 PLN. Następnie musimy zagrać pierwszy przedmeczowy kupon za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się typ na zwycięstwo Polski w meczu z Łotwą. Jeśli zakład okaże się wygrany, gracz otrzyma bonusowe 300 PLN.

  • Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać min. 50 PLN depozytu
  • Postaw zakład SOLO lub AKO na zwycięstwo Polaków z Łotwą
  • W przypadku gdy kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus o wartości 300 PLN
  • Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN

Zakład musi być zawarty za środki z salda głównego. Promocja nie obejmuje kuponów STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Wirtualny Tenis Live, Betbuilder oraz wypłaconych za pomocą cash-out. Bonus łączy się z zakładem bez ryzyka. Aby w pełni z niego skorzystać najlepiej dokonać depozytu na kwotę 113,64 PLN i zagrać kupon z min. kursem 1.85.

Obrót

  • Bonus zostanie przyznany na konto w ciągu 7 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków
  • Bonus należy obrócić 2-krotnie, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91
  • Obrót jest bezterminowy
STS kod promocyjny - bonus na Polska vs Łotwa