Najbliższy weekend przyciągnie przed odbiorniki nawet najbardziej wybrednych fanów piłki nożnej. Czeka nas jeden z najlepszych meczów derbowych świata, słynne El Clasico. Jeden z legalnie działających bukmacherów przygotował nową promocję. Gracz może zgarnąć bonus wynoszący aż 255 pln za zmianę decyzji sędziego po interwencji VAR w meczu Blaugrany z Królewskimi. Jak wziąć udział w promocji?

Naprzeciw siebie ponownie staną dwie najbardziej utytułowanie drużyny hiszpańskiej ekstraklasy. W roli gospodarza wystąpi FC Barcelona, z kolei jako goście na boisko wyjdą Królewscy z Madrytu. Początek starcia już w sobotę o 16:15. Bukmacher Betfan oferuje bonus 255 pln, jeśli sędzia zmieni decyzję po konsultacji VAR.

Jak odebrać bonus?

W dniach 27.10 - 28.10.2023, do godziny 16:15, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 30 pln. Kolejno należy postawić kupon przedmeczowy SOLO lub AKO za dokładnie 30 pln i zagrać dowolne zdarzenie na mecz FC Barcelona - Real Madryt. Minimalny kurs łączny kuponu musi wynieść 2.00. Jeśli sędzia główny zmieni decyzję po konsultacji VAR w meczu FC Barcelona - Real Madryt, w ciągu 48h od zakończenia meczu gracz otrzyma freebet o wartości 255 pln.

Kupon musi zostać rozliczony do 28.10.2023 do godziny 23:59. Promocja dotyczy pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Kupon musi być zagrany za środki z salda głównego. Freebet jest ważny 72h. Freebetem grasz jak chcesz bez żadnych wymogów kursowych. W podsumowaniu maksymalna wygrana z bonusu to 2000 pln.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Dokonaj depozytu na kwotę dokładnie 30 pln
  • Postaw kupon SOLO lub AKO za środki z salda głównego na dowolne zdarzenie w meczu FC Barcelona - Real Madryt
  • Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 30 pln
  • Promocja jest ograniczona do pierwszych 500 zagrań przez użytkowników
  • Jeśli w El Clasico sędzia główny zmieni decyzję po konsultacji VAR, gracz otrzyma bonusowe 255 pln
  • Freebetem grasz jak chcesz, bez wymogów kursowych
  • Maksymalna wygrana z bonusu to 2000 pln