W środowy wieczór czeka nas szlagierowe starcie 15. kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem United, a Chelsea. Jeden z legalnych bukmacherów, Superbet, oferuje ciekawą promocję. W jej ramach możemy otrzymać bonus wynoszący aż 200 PLN oraz ekskluzywny freebet o wartości 34 PLN.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na gola jednej z drużyn w meczu Manchester United - Chelsea
Bonus200 PLN
Obrót3-krotny, po min. kursie 1.80 na kuponach SOLO, 1.30 pojedynczego zdarzenia i 1.80 całego kuponu w przypadku AKO i na zakłady systemowe po minimalnym kursie 1.80

Czeka nas pojedynek dwóch drużyn, które z pewnością nie są w wymarzonej dyspozycji. Bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję krótkotrwałą, która dotyczy meczu United vs Chelsea w dniu 6 grudnia. Jak potoczy się starcie?

Jak skorzystać z oferty?

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy w dniach 04.12 - 06.12.2023, do godziny 21:14, założą konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyrażą zgody marketingowe. Należy wpłacić depozyt, wynoszący minimum 50 pln. Następnie musimy zagrać pierwszy kupon za stawkę wynoszącą co najmniej 2 pln. Kupon musi być zakładem typu singiel i dotyczyć oferty przedmeczowej. Na kuponie musi znaleźć się typ na gola jednej z drużyn w meczu Manchester United - Chelsea. Jeśli kupon okaże się wygrany, bukmacher policzy nam wygraną po kursie 100.00, tym samym gracz otrzyma bonusowe 200 PLN. Za rejestrację i dokonanie depozytu w czasie trwania promocji gracz ponadto otrzyma freebet 34 PLN.

  • Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyraź zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SOLO na gola jednej z drużyn w meczu Manchester United vs Chelsea za min. 2 PLN - w przypadku wyższej stawki i tak policzone zostanie 2 PLN
  • Gracz otrzyma 200 PLN, jeśli kupon zostanie rozliczony jako wygrany

Minimalna stawka kuponu to 2 PLN. W przypadku wyższej stawki do promocji zaliczana jest i tak kwota 2 PLN. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku, gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, w celu aktywowania opisanego tutaj bonusu. W innym wypadku środki nie zostaną aktywowane. Bonus zostanie przyznany na konto w ciągu 72h od zakończenia promocji.

Bonus zaakceptuj w ciągu 3 dni. Następnie w ciągu 7 dni bonus obróć 3-krotnie, po minimalnym kursie 1.80 na kuponach singiel, 1.30 pojedynczego zdarzenia i 1.80 całego kuponu w przypadku AKO i na zakłady systemowe po minimalnym kursie 1.80. Bonusu nie można wykorzystać na kuponach ze zdarzeniami takimi jak „Super Kursy” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów. Bonus nie może być także wykorzystany na kupony anulowane lub zwrócone po kursie 1.00.

Obrót

  • Bonus otrzymasz w ciągu 72h od zakończenia promocji
  • Zaakceptuj bonus w ciągu 3 dni, a kolejno w ciągu 7 dni obrócić 3-krotnie
  • Obrotu dokonaj na kuponach SOLO z min. kursem łącznym 1.80 lub kuponach AKO z min. kursem poj. zdarzenia 1.30 oraz kursem łącznym 1.80, a także na zakłady systemowe po minimalnym kursie 1.80
superbet kod promocyjny bonus na united vs chelsea