W nocy z wtorku na środę czeka nas kolejna seria starć w najlepszej lidze koszykarskiej świata, NBA. Jeden z legalnie działających bukmacherów przygotował nową promocję. Gracz może zgarnąć bonus wynoszący aż 200 PLN, jeśli Stephen Curry trafi rzut za trzy punkty w meczu z Timberwolves. Jak skorzystać z promocji?

Stephen Curry to czołowy zawodnik Golden State Warriors. W najbliższym meczu drużynie z San Francisco przyjdzie zmierzyć się z ekipą będącą w świetnej dyspozycji. Mowa tu o Minnesota Timberwolves. Czy Curry poprowadzi swój zespół do zwycięstwa? Bukmacher Betfan oferuje bonus 200 PLN, jeśli Stephen Curry rzuci “trójkę” w środowym meczu z Timberwolves.

Jak odebrać bonus?

W dniach 13.11 - 15.11.2023, do godziny 04:00, zarejestruj konto u bukmachera Betfan z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 20 PLN. Kolejno postaw kupon przedmeczowy SOLO lub AKO za dokładnie 20 PLN i zagraj dowolne zdarzenie z meczu Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves (musi być to pierwszy kupon  w historii konta). Kurs łączny kuponu musi wynieść co najmniej 2.00. Jeśli Stephen Curry trafi rzut za trzy punkty we wspomnianym meczu, w ciągu 48h od zakończenia starcia gracz otrzyma freebet o wartości 200 PLN.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać dokładnie 20 PLN depozytu
  • Zagraj kupon AKO lub pojedynczy na dowolne zdarzenie w meczu Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves
  • Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 20 PLN, a kurs ogólny przynajmniej 2.00
  • Jeśli Stephen Curry trafi rzut za trzy punkty, otrzymasz bonus 200 pln

Kupon musi zostać rozliczony do 15.11.2023 do godziny 10:00. Promocja jest ograniczona dla pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Nie ma znaczenia, czy kupon okaże się wygrany, czy przegrany. Zakład zagraj za środki z salda głównego. Otrzymany freebet jest ważny 48h. W celu wypłaty freebetem należy obrócić 2-krotnie na kuponie SOLO lub AKO z kursem całkowitym kuponu min. 2.00. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić przynajmniej 1.30. Pojedyncza wygrana z kuponu zawartego za bonus nie może wynosić więcej niż 2280 pln. Maksymalna wygrana z bonusu, którą można przenieść na konto główne to 5 000 pln. Promocje akwizycyjne nie łączą się ze sobą - gracz może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie.