W najbliższy weekend czeka nas wiele interesujących zestawień. Oczy fanów zwrócone są jednak na jedno z nich. W sobotę o 13:30 Manchester City zmierzy się z Liverpoolem. Bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz City vs Liverpool, dzięki której możemy zyskać aż 200 pln bonusu.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponudokładnie 20 PLN
Wymagane zdarzenieObie strzelą w meczu City - Liverpool
Bonus200 PLN w przypadku, gdy obie strzelą we wspomnianym meczu
Obrót2-krotny, min. kurs łączny 2.00, min. kurs poj. zdarzenia 1.30, w ciągu 48h

The Citizens są liderem angielskiej ekstraklasy, a z kolei Liverpool zajmuje 2. miejsce w ligowej tabeli. Od wielu lat pojedynki tych ekip przynoszą wiele emocji. Jak będzie tym razem?

Jak odebrać bonus?

W dniach 22.11 - 25.11.2023, do godziny 13:30, zarejestruj konto u bukmachera Betfan z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 20 PLN. Kolejno należy postawić kupon przedmeczowy SOLO lub AKO za dokładnie 20 PLN zawierający typ na to, że w meczu Manchester City vs Liverpool obie drużyny strzelą gola. Jeśli gracz spełni powyższe warunki, a obie drużyny strzelą w meczu City vs Liverpool, na konto bonusowe gracza w ciągu 48h od zakończenia meczu trafi 200 PLN niezależnie od wyniku reszty kuponu.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać dokładnie 20 PLN depozytu
  • Postaw zakład prematch pojedynczy lub AKO za dokładnie 20 PLN, na którym znajdzie się typ na to, że obie strzelą w meczu City - Liverpool
  • W przypadku gdy obie drużyny strzelą we wspomnianym meczu, otrzymasz bonus o wartości 200 PLN

Kupon musi zostać rozliczony do 25.11.2023 do godziny 23:59. Promocja dotyczy pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Kupon musi być zagrany za środki z salda głównego. Freebet jest ważny 48h. W celu wypłaty freebetem należy obrócić 2-krotnie na kuponie SOLO lub AKO z kursem całkowitym kuponu min. 2.00. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić przynajmniej 1.30. Pojedyncza wygrana z kuponu zawartego za bonus nie może wynosić więcej niż 2280 PLN. Maksymalna wygrana z bonusu, którą można przenieść na konto główne to 5 000 PLN. Promocje akwizycyjne nie łączą się ze sobą. Tym samym gracz może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie.

Obrót

  • Bonus należy obrócić 2-krotnie
  • Możesz to zrobić na kuponie SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00 i kurs poj. zdarzenia min. 1.30
  • Czas na obrót to 48h od otrzymania
betfan kod promocyjny bonus 200 na man city vs liverpool