Kolejny sportowy weekend za nami. Mieliśmy okazję podziwiać finałowy mecz najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych. W finale Champions League Manchester City pokonał Inter Mediolan 1:0 po trafieniu Rodriego. Przed nami jednak kolejne sportowe emocje. Jeden z bukmacherów oferuje promocję obowiązującą aż do końca czerwca. W jej ramach możemy otrzymać bonus do 200 pln w punktach FKP, zależny od naszej aktywności na koncie. Zasada jest prosta, im więcej zakładów - tym większy bonus.

Bonus dla aktywnych - zgarnij nawet 200 pln

W czerwcu czekają nas między innymi dwa starcia reprezentacji Polski w piłce nożnej. Biało-czerwonych czeka towarzyski mecz z Niemcami, a także starcie z Mołdawią. To drugie zestawienie będzie rozgrywany w ramach kwalifikacji do Euro 2024. W środę i czwartek zostaną rozegrane półfinałowe starcia Ligi Narodów. Zmierzą się w nich Holandia z Chorwacją oraz Hiszpania z Włochami. Bukmacher Fortuna oferuje bonus do 200 pln dla aktywnych graczy. Możemy rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny i tym samym zyskanie kilku innych bonusów na start.

W dniach 11.06-30.06.2023 należy stawiać kupony spełniające następujące wymogi. Kupon musi być zakładem typu AKO, z minimalnym kursem łącznym wynoszącym 2.00. Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 20 pln. Dotyczy oferty przedmeczowej i na żywo. Bez znaczenia, czy kupon okaże się wygrany, czy przegrany, gracz otrzyma bonus w zależności od aktywnych dni (czyli dni, kiedy gracz postawił kupon spełniający wymogi). Za 5-7 aktywnych dni przysługuje bonus 30 pln. Za 8-11 aktywnych dni można otrzymać bonus 80 pln, z kolei przy 12-14 aktywnych dniach, bonus wyniesie 150 pln. Za 15 lub więcej aktywnych dnia gracz otrzyma najwyższy bonus 200 pln. Punkty można przeznaczyć na dowolne zakłady przedmeczowe i na żywo. Kupony nie muszą być stawiane w kolejne dni z rzędu - liczy się ich suma. Bonus należy aktywować w ciągu 7 dni od przyznania.