Rozgrywki piłkarskie nadal nie zwalniają tempa. Po weekendowych starciach w topowych ligach europejskich przyszła pora na puchary, a konkretnie na Ligę Mistrzów. We wtorek będziemy świadkami dwóch meczów fazy pucharowej Champions League. A mowa tu o bardzo ciekawych zestawieniach - Manchester City zmierzy się z Bayernem Monachium, a Benfica podejmie Inter. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocję obowiązującą tylko dziś, tj. 11.04.2023. W jej ramach możemy otrzymać bonus do 50 pln od pierwszej wpłaty, jeśli nie dokonaliśmy jeszcze depozytu.

Bonus 50 pln od pierwszego depozytu

Drużyna z niebieskiej części Manchesteru i niemiecki Bayern - to zestawienie zwiastuje wielkie emocje. Jak wypadną podopieczni Pepa Guardioli w starciu z piłkarzami świeżo upieczonego menedżera Bawarczyków, Thomasa Tuchela? Bukmacher Fortuna oferuje bonus do 50 pln od pierwszego depozytu na konto gracza. Warto nadmienić, że promocja obowiązuje tylko 11.04.2023! Możemy rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny i tym samym zyskanie kilku innych bonusów na start.

Promocja obowiązuje tylko graczy, którzy posiadają już konto, ale nie dokonali jeszcze żadnego depozytu. W dniu 11.04.2023 należy dokonać wpłaty minimum 2 pln na saldo główne z kodem promocyjnym "fortuna". W ciągu 24h gracz otrzyma podwojenie swojego depozytu do maksymalnie 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus, które można wykorzystać na zakłady. Punkty można przeznaczyć na dowolne zakłady przedmeczowe i na żywo.