Mistrzostwa Europy 2024 wkroczyły w decydującą fazę. W półfinałach rozgrywek zmierzą się cztery najlepsze drużyny. Bukmacher Superbet oferuje ciekawą promocję, dzięki której możemy otrzymać bonus o wartości 400 PLN za gola w meczu Hiszpanów z Francuzami.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN, przy czym wyższa stawka nie zapewnia wyższej wygranej
Wymagane zdarzeniePrzedmeczowy typ na gola Hiszpanii lub Francji
Bonus400 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót3-krotny

W półfinałach Holendrzy zmierzą się z Anglią, a Hiszpania podejmie Francję. Superbet oferuje specjalny bonus na ten drugi mecz. Możemy otrzymać aż 400 PLN bonusu za co najmniej 1 gola w regulaminowym czasie gry w meczu Trójkolorowych z La Furia Roja.

Jak otrzymać bonus?

W dniach 06.07 - 09.07.2024, do godziny 20:59, załóż konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyraź zgody marketingowe. Kolejno wpłać pierwszy depozyt, wynoszący min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy kupon przedmeczowy SOLO za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Na kuponie musi znaleźć się typ na gola Hiszpanii lub Francji w regulaminowym czasie gry (typ zakładu: Hiszpania – liczba goli - powyżej 0.5 lub Hiszpania strzeli gola – tak lub Francja – liczba goli - powyżej 0.5 lub Francja strzeli gola – tak). Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 400 PLN.

  • Zarejestruj się w Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź wszystkie zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon SOLO za min. 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na gola Hiszpanii lub Francji
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 400 PLN, który podlega obrotowi

Kupon koniecznie zawrzyj za środki z salda głównego. W przypadku, gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 7 dni na wykorzystanie go, aby aktywować opisaną wyżej promocję. Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy” lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.

Obrót

  • Bonus może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
  • Przyznana kwota wymaga 3-krotnego obrotu w ciągu 7 dni
  • Bonus można wykorzystać na kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.91. Można też zawrzeć zakład systemowy z kursem min. 1.91 na najmniejszą kombinacje