Po wielkich emocjach związanych z Ligą Mistrzów czas na Ligę Europy i Konferencji. A tam mecze polskich drużyn. Raków Częstochowa i Legia Warszawa przegrały w poprzedniej kolejce europejskich pucharów. Sytuacja mistrza Polski jak na razie jest bardzo trudna. Medaliki czekają wciąż na pierwsze punkty, a my czujemy, że los może wreszcie się odwrócić. Superbet na tę okazję przygotował dla nas promocję.

Zarówno dla Rakowa Częstochowa, jak i Legii Warszawa 2. runda europejskich pucharów nie była udana. Mistrz Polski przegrał u siebie ze Sturm Grazem 0:1, a Legia w takim samym stosunku poległa w Alkmaar. Jakby tego było mało tamtejsze służby uwikłały się w konflikt z delegacją wicemistrza Polski, z czego wyniknął międzynarodowy skandal. Dobrze będzie zatem zostawić negatywne doświadczenia za sobą i z pustą głową przystąpić do najbliższego spotkania. Raków w 3. kolejce zmierzy się ze Sportingiem, a Legia zagra na wyjeździe ze Zrinjski Mostar.

Jak skorzystać z promocji?

Superbet na okazję meczów polskich drużyn w europejskich pucharach przygotował promocję. Przeznaczona jest ona tylko dla nowych użytkowników. Żeby wziąć w niej udział, wykorzystajcie podczas rejestracji nasz kod promocyjny TYPERVIP. Zapewni Wam to dostęp do świetnego bonusu powitalnego. Następnie należy wpłacić pierwszy depozyt na min 50 zł i postawić za 2 zł dowolny zakład z oferty na mecz Raków - Sporting lub Zrinjski - Legia (kurs min. 1.14). Jeśli polska drużyna strzeli gola, otrzymamy aż 400 zł bonusu. Dodatkowo bukmacher wypłaci nam 100 zł bonusu za SuperPrzewagę (jeśli dana drużyna wygrywać będzie różnicą przynajmniej dwóch bramek). Przed wypłatą bonusem należy obrócić trzykrotnie.

  • Załóż konto na Superbet i skorzystaj z kodu TYPERVIP podczas rejestracji
  • Zaznacz niezbędne zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 50 zł
  • Postaw za 2 zł dowolny zakład z oferty na mecz Raków - Sporting lub Zrinjski - Legia z kursem nie mniejszym niż 1.14
  • Jeśli polska drużyna strzeli gola, otrzymamy aż 400 zł bonusu
  • Dodatkowo bukmacher wypłaci nam 100 zł w przypadku osiągnięcia SuperPrzewagi
  • Bonusem przed wypłatą należy obrócić 3-krotnie
  • Dla kuponów SOLO kurs min. 1.80, a dla AKO kurs min. pojedynczego zdarzenia 1.30