W piątkowy wieczór nasza kadra narodowa zmierzy się w arcyważnym starciu z Czechami. Polacy nadal walczą w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2024. Bukmacher STS oferuje bonus 400 PLN za gola Polaków w piątkowym meczu.

Kod promocyjny STSTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieGol Polaków w meczu z Czechami
Bonus400 PLN w przypadku wygranego kuponu

Bezpośredni awans na Euro 2024 jest w rękach naszych piłkarzy oraz reprezentacji Czech, która rozegrała jeden mecz mniej niż biało-czerwoni. Bukmacher STS przygotował specjalną promocję krótkotrwałą, która dotyczy meczu Polska vs Czechy w dniu 17 listopada.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy tylko graczy, którzy w dniach 15.11 - 17.11.2023, do godziny 20:44, założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP i wyrażą zgody marketingowe. Kolejno należy wpłacić depozyt, wynoszący minimum 50 PLN, a następnie zagrać pierwszy przedmeczowy kupon za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się typ na gola Polski w meczu z Czechami. Jeśli zakład okaże się wygrany, gracz otrzyma bonusowe 400 PLN. Promocja łączy się z zakładem bez ryzyka, więc jeśli kupon okaże się przegrany, a jego kurs wynosił minimum 1.85, gracz otrzyma zwrot do 100 PLN.

  • Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Dokonaj depozytu na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw kupon SOLO lub AKO na gola Polaków w meczu z Czechami
  • W przypadku gdy kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus o wartości 400 PLN
  • Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN

Zakład musi być zawarty za środki z salda głównego. Promocja nie obejmuje kuponów STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Betbuilder oraz wypłaconych za pomocą cash-out. Bonus zostanie przyznany na konto w ciągu 7 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków. Należy obrócić go 2-krotnie, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91. Bonus łączy się z promocją powitalną.