W sobotę rozpoczną się zmagania fazy pucharowej tegorocznych Mistrzostw Europy. Czeka nas wiele bardzo ciekawych zestawień. STS oferuje 400 PLN bonusu za wytypowanie drużyny z golem w fazie play-off EURO.

Kod promocyjnyTYPERVIP400
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na gola dowolnej drużyny na EURO 2024
Bonus400 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny na wygranych kuponach, min. kurs 1.91

Przed nami chociażby starcie Francji z Belgią, Hiszpanii z Gruzją, czy Szwajcarów z Włochami. Nie mamy wątpliwości, że najlepsze mecze na EURO 2024 jeszcze dopiero przed nami. Jak zgarnąć wspomniany bonus 400 PLN?

Jakie są warunki promocji?

Promocja dotyczy tylko graczy, którzy w dniach 27.06 - 14.07.2024, do godziny 20:59, założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP400 i wyrażą zgody marketingowe. Kolejno wpłać pierwszy depozyt, wynoszący min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy przedmeczowy kupon za stawkę wynoszącą min. 2 PLN. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się typ na gola wybranej drużyny w fazie pucharowej EURO. Jeśli kupon okaże się trafiony, otrzymasz bonusowe 400 PLN.

  • Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym TYPERVIP400
  • Wyraź zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon przedmeczowy SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na gola wybranej drużyny w fazie pucharowej EURO
  • Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 2 PLN
  • Jeśli kupon okaże się trafiony, otrzymasz bonus o wartości 400 PLN, który podlega obrotowi

Zakład zawrzyj za środki z salda głównego. Promocja nie obejmuje kuponów STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Wirtualny Tenis Live, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Betbuilder oraz wypłaconych za pomocą cash-out. Bonus łączy się z promocją powitalną.

W akcji mogą wziąć udział wyłącznie kupony obejmujące zdarzenia, których termin rozstrzygnięcia przypada nie później niż w dniu następującym po dniu, w który rozegrany zostanie wybrany przez gracza mecz objęty zawartym przez niego zakładem, przy czym dla oceny czy dany kupon spełnia warunki promocji bierze się pod uwagę wszystkie zdarzenia na nim zawarte, a nie jedynie zdarzenia dotyczące akcji.

Obrót

  • Bonus trafi na konto w przeciągu 3 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków
  • Bonusem obróć 2-krotnie na wygranych kuponach, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91
  • Obrót bonusem jest bezterminowy