Opadły już emocje po Lidze Mistrzów, ale nie oznacza to, że w najbliższych dniach będziemy narzekali na ich brak. W czwartek czekają nas w końcu mecze Legii Warszawa i Rakowa Częstochowa w europejskich pucharach. Superbet przygotował z tej okazji nową promocję dla nowych użytkowników. Zapewnia w niej bonus aż 300 zł za gola polskiej drużyny w pucharach.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponu2 zł
Minimalny kurs zdarzenia1.14
Wymagane zdarzenieTyp z oferty na mecz Legia - Zrinjski lub Sporting - Raków
Bonus300 zł w przypadku gola polskiej drużyny

Dużo lepiej do tej pory w europejskich pucharach od Rakowa Częstochowa radzi sobie Legia Warszawa. Wojskowi po trzech kolejkach na koncie mają cztery punkty. Medalikom udało się zgromadzić niestety tylko jeden. W najbliższej kolejce Legia podejmie Zrinjski Mostar, a Raków zagra na wyjeździe ze Sportingiem. Bukmacherzy nie dają zbyt wielkich szans mistrzowi Polski. Podopieczni Dawida Szwargi nie dają zbyt wielu argumentów u temu by wierzyć, że będą w stanie powalczyć w Lizbonie o zwycięstwo. Co innego strzelić Sportingowi gola. Pokazali, że to już potrafią.

Jak skorzystać z promocji?

Najnowsza promocja Superbet jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy w dniach 08-09.11 założą u niego konto. Wykorzystajcie do tego kod TYPERVIP. Nie zapomnijcie przy tym wyrazić zgód marketingowych. Następnie trzeba wpłacić pierwszy depozyt na min. 50 zł i postawić kupon kupon SOLOl, na którym znajdzie się dowolny zakład z oferty przedmeczowej (minimalny kurs: 1.14) na mecz Legia Warszawa - Zrinjski Mostar lub Sporting Lizbona - Raków Częstochowa. Stawka musi wynieść min. 2 zł, z tym że w przypadku wyższej pod uwagę wzięte będzie 2 zł. Jeśli polska drużyna w jednym z tych spotkań strzeli gola, bukmacher nagrodzi nas bonusem o wartości 300 zł.

  • Zarejestruj konto na Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 zł
  • Postaw pierwszy kupon SOLO na którym znajdzie się typ z oferty na mecz Legia - Zrinjski lub Sporting - Raków
  • Stawka musi wynieść min. 2 zł, choć w przypadku wyższej bukmacher pod uwagę weźmie max. 2 zł
  • Jeśli Legia lub Raków strzelą gola, bukmacher wypłaci nam bonus o wartości 300 zł
  • Przed wypłatą bonusem trzeba obrócić 3-krotnie. Kuponami SOLO z kursem min. 1.80, lub AKO z kursem min. kuponu 1.80, a dla pojedynczego zdarzenia 1.30

Przed wypłatą bonusem należy obrócić 3-krotnie. Dla kuponów SOLO kurs min. musi wynieść 1.80, a dla kuponów AKO kurs min. kuponu to 1.80, a dla pojedynczego zdarzenia 1.30. Bonus należy zaakceptować w przeciągu 3 dni i będzie on ważny przez 7 dni. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu, środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane. Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo. Ponadto otrzymamy również z tytuły promocji freebet o wartości 34 zł.