Po długiej przerwie zimowej wreszcie wracają rozgrywki PKO BP Ekstraklasy. Od piątku do poniedziałku włącznie czeka nas wiele ciekawych pojedynków, w których na pewno nie zabraknie bramek. Na okazję powrotu Ekstraklasy promocję dla nowych użytkowników przygotował STS. Oferuje aż 300 PLN bonusu za wytypowanie zwycięzcy dowolnego meczu 20. kolejki.

Kod promocyjny STSTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieWytypowanie zwycięzcy dowolnego meczu 20. kolejki Ekstraklasy
Bonus300 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny, min. kurs 1.91, bezterminowo

Niemal dwa miesiące trwała zimowa przerwa w Ekstraklasie. Zespoły w tym czasie nie próżnowały. Wszystkie drużyny intensywnie pracowały nad nowymi schematami taktycznymi, a niektóre z nich zasilili nowi zawodnicy. Może znacząco wpłynąć to na zwiększenie atrakcyjności rozgrywek. STS przygotował ofertę promocyjną właśnie na powrót Ekstraklasy. Do wygrania jest aż 300 PLN bonusu.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest tylko dla graczy, którzy w dniach 07.02 - 12.02.2024, do godziny 18:59, założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP i wyrażą przy tym zgody marketingowe. Później należy wpłacić depozyt, wynoszący min. 50 PLN, a następnie zagrać pierwszy kupon prematch za stawkę wynoszącą min. 2 PLN z salda głównego. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się typ na zwycięzcę dowolnego spotkania 20. kolejki Ekstraklasy. Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 300 PLN.

  • Zarejestruj konto na STS w dniach 07.02-12.02 do godz. 18:59 z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź podczas rejestracji zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon przedmeczowy SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na zwycięzcę dowolnego meczu 20. kolejki Ekstraklasy
  • Stawka kuponu musi wynieść min. 2 PLN. Najlepiej jednak zagrać za dokładnie 113,64 PLN, aby w razie porażki uzyskać zwrot do 100 PLN
  • W przypadku wygranej otrzymasz bonus o wartości 300 PLN

Promocja nie obejmuje kuponów STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Wirtualny Tenis Live, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Betbuilder oraz wypłaconych za pomocą cash-out. Bonus łączy się z promocją powitalną. W Akcji mogą wziąć udział wyłącznie kupony obejmujące zdarzenia, których termin rozstrzygnięcia przypada nie później niż w dniu następującym po dniu, w który rozegrany zostanie wybrany przez uczestnika mecz objęty zawartym przez niego zakładem, przy czym dla oceny czy dany kupon spełnia warunki akcji bierze się pod uwagę wszystkie zdarzenia na nim zawarte, a nie jedynie zdarzenia dotyczące akcji.

Obrót

  • Bonus zostanie przyznany na konto w przeciągu 3 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków
  • Bonusem należy obrócić 2-krotnie, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91
  • Obrót bonusem jest bezterminowy