Przed Euro 2024 reprezentację Polski czekają jeszcze dwa sprawdziany. W trakcie najbliższego zgrupowania biało-czerwoni zmierzą się towarzysko z Ukrainą, a później z Turcją. Na okazję pierwszego z tych starć bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję. Oferuje bonus za wygrany zakład na zwycięstwo lub remis z Ukrainą.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuminimum 2 PLN
Wymagane zdarzeniePrzedmeczowy typ na zwycięstwo lub remis Polski z Ukrainą
(Zakład: Podwójna szansa - 1X)
Bonus300 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót3-krotny

Ekscytacja związana ze zbliżającymi się mistrzostwami Europy narasta, choć po drodze reprezentacja Polski rozegra jeszcze dwa spotkania towarzyskie. Pomogą one w dużej mierze określić aktualną formę biało-czerwonych, a Michałowi Probierzowi przećwiczyć wiele nowych rozwiązań taktycznych. A może także sprawdzić jak funkcjonują stare? W każdym razie Superbet ma dla nas na okazję sparingu z Ukrainą promocję. Oferuje bonus w wysokości aż 300 PLN.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy, którzy w dniach 03.06-07.06 do godz. 20:45, założą konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP. Niezbędne jest też wyrażenie wszystkich zgód marketingowych. W następnym kroku trzeba wpłacić pierwszy depozyt na kwotę minimum 50 PLN. Ostatnim krokiem jest zagranie pierwszego kuponu w historii konta za stawkę min. 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Zakład musi być kuponem SOLO z typem na zwycięstwo lub remis reprezentacji Polski z Ukrainą (Podwójna szansa - 1X). W przypadku trafienia otrzymasz bonus w wysokości 300 PLN.

  • W dniach 03.06-07.06 do godz. 20:45 dokonaj rejestracji w Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź niezbędne zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon SINGIEL za min. 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na zwycięstwo lub remis Polski z Ukrainą
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 300 PLN

Kupon musi zostać postawiony za środki z salda głównego. Przyznany bonus będzie ważny przez 7 dni od jego zaakceptowania i wymaga 3-krotnego obrotu. W przypadku gdy jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego, nie będzie on zaliczany na poczet obrotu. Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z "Super Kursy" lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.

Obrót

  • Bonus może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
  • Bonus wymaga 3-krotnego obrotu w ciągu 7 dni
  • Bonus można wykorzystać na kupon SOLO z kursem min. 1.91. Można też zawrzeć kupon AKO, a kurs ogólny kuponu musi wynieść min. 1.91
Promocja Superbet