Anglia, Francja, Niemcy, a może Hiszpania? Kandydatów do zwycięstwa w EURO 2024 jest wielu, a bukmacherzy prześcigają się w urozmaicaniu swoich ofert. Kto okaże się w Niemczech najlepszy? A kto z "wielkich" zawiedzie? Superbet wyszedł graczom naprzeciw i przygotował specjalną ofertę promocyjną. Za wytypowanie przyszłego triumfatora w mistrzostwach Europy możemy wygrać aż 300 PLN bonusu.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuminimum 2 PLN
Wymagane zdarzeniePrzedmeczowy typ na zwycięzcę EURO 2024
(Zakład: Mistrzostwa Europy - Zwycięzca)
Bonus300 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót3-krotny

Niemcy rozpoczęli mistrzostwa Europy jak na gospodarzy przystało - od rozgromienia Szkocji. Podopieczni Juliana Nagelsmanna są wymieniani w groni ścisłych faworytów do tytułu, choć jeszcze większe szanse na triumf przyznaje się naszpikowanym gwiazdami Anglikom, a także nieprzewidywalnym Francuzom. Jedno jest pewne - do wygrania w Superbet jest atrakcyjny bonus. A wystarczy jedynie wytypować triumfatora EURO 2024!

Jak skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy, którzy w dniach 17.06-08.07 do godz. 21:00, założą konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP. Niezbędne jest też wyrażenie wszystkich zgód marketingowych. W kolejnym kroku trzeba wpłacić pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN. Ostatnim krokiem jest zagranie pierwszego kuponu w historii konta za stawkę min. 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Zakład musi być kuponem SOLO z typem na zwycięzcę mistrzostw Europy 2024 (typ zakładu: EURO 2024 - Zwycięzca). W przypadku trafienia otrzymasz bonus w wysokości 300 PLN.

  • W dniach 17.06-08.07 do godz. 21:00 dokonaj rejestracji w Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź wszystkie niezbędne zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt w kwocie min. 50 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon SINGIEL za min. 2 PLN, na którym znajdzie się typ na zwycięzcę mistrzostw Europy
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 300 PLN

Twój kupon musi zostać postawiony za środki z salda głównego. Przyznany bonus będzie ważny przez 7 dni od jego zaakceptowania i wymaga 3-krotnego obrotu. W przypadku gdy jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego, nie będzie on zaliczany na poczet obrotu. Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z "Super Kursy" lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.

Obrót

  • Bonus może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
  • Bonus wymaga 3-krotnego obrotu w ciągu 7 dni
  • Bonus można wykorzystać na kupon SOLO z kursem min. 1.91. Można też zawrzeć kupon AKO, a kurs ogólny kuponu musi wynieść min. 1.91
Superbet promocja