Klubowa piłka nożna nie zwalnia tempa, a w topowych liga Europy sporo się dzieje. Real Madryt w niedzielny wieczór zagra z Rayo Vallecano. Początek starcia już o 21:00. Nie mamy chyba wątpliwości, że czeka nas zacięte starcie. Bukmacher Fortuna na dodatek oferuje 300 pln bonusu za zwycięstwo Realu Madryt we wspomnianym meczu La Liga. Jak skorzystać z promocji?

Nie będzie kontrowersyjnym stwierdzenie, że to Real Madryt jest faworytem w tym starciu. Niemniej jednak Rayo w tym sezonie prezentuje się nad wyraz dobrze. Zawodnicy z sąsiedniego względem Królewskich klubu zajmują obecnie siódmą lokatę w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 300 pln w punktach FKP. Bonus możemy otrzymać za rejestrację i wygraną Realu Madryt w niedzielnym meczu. Jakie są warunki promocji?

Jak otrzymać bonus?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 03.11-05.11.2023, do godziny 21:00, zarejestruj konto u bukmachera  z kodem TYPERVIP i wyraź zgody na komunikację SMS lub/i e-mail (za jedną zgodę otrzymasz 200 pln, za obie - 300 pln). Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 2 pln. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Realu Madryt w niedzielnym meczu La Liga z Rayo Vallecano. W podsumowaniu, jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 300 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Promocja łączy się ponadto z bonusem powitalnym.

  • W dniach 03.11-05.11, do 21:00, zarejestruj się w Fortunie z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyraź zgodę na kontakt (sms lub/i mail)
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 30 pln
  • Postaw przedmeczowy kupon SOLO za min. 2 pln na wygraną Realu Madryt z Vallecano w dniu 05.11
  • Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymamy od bukmachera bonus w wysokości 300 pln (lub 200 pln, jeśli wyraziłeś zgodę na 1 formę kontaktu)
  • Bonus nie podlega obrotowi i zostanie wypłacony w formie punktów FKP i należy zaakceptować go w ciągu 5 dni