Już na dobre rozpoczął nam się turniej Australian Open, choć na pierwszy mecz Igi Świątek przyjdzie jeszcze poczekać. Hubert Hurkacz zdążył już jednak odnieść zwycięstwo w 1. rundzie. Wierzymy mocno w Polaków, a żeby turniejowi towarzyszyły jeszcze większe emocje, promocję przygotował STS. Oferuje aż 300 PLN bonusu za zwycięstwo reprezentanta Polski.

Australian Open to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych na świecie. Tym bardziej cieszy fakt, że udział w nim bierze tak wielu reprezentantów Polski. Oprócz Igi Świątek i Huberta Hurkacza są to Magdalena Fręch. Niestety z powodu kontuzji już w 1. rundzie kreczować musiała Magda Linette. Wciąż jest jednak kogo dopingować. A zachęca do tego również najnowsza promocja od STS.

Kod promocyjny STSTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieZwycięstwo Polki lub Polaka w meczu singlowym podczas Australian Open
Bonus300 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny, min. kurs 1.91, bezterminowo

Jak skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest tylko dla graczy, którzy w dniach 15.01 - 28.01.2024, (do dopóki reprezentanci Polski będą grać w Australian Open), założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP. Koniecznie trzeba też na starcie wyrazić zgody marketingowe. Później trzeba wpłacić pierwszy depozyt, wynoszący minimum 50 PLN. Następnie musimy zagrać pierwszy kupon w historii konta za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO i musi dotyczyć oferty przedmeczowej. Na kuponie musi znaleźć się typ na wygraną Polaka lub Polki w meczu singlowym w Australian Open. Jeśli zakład okaże się wygrany, gracz otrzyma bonus w wysokości aż 300 PLN.

  • Zarejestruj konto na STS w dniach 15.01-28.01 (dopóki nasi reprezentanci będą grać w AO) z kodem TYPERVIP
  • Podczas rejestracji zaznacz wymagane zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon przedmeczowy SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo Polki lub Polaka w meczu singlowym na Australian Open
  • Stawka kuponu musi wynieść min. 2 PLN. Najlepiej zagrać za dokładnie 113,64 PLN, aby w razie porażki uzyskać zwrot do 100 PLN
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 300 PLN

Zakład musi być zawarty za środki z salda głównego. Promocja nie obejmuje kuponów STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Betbuilder oraz wypłaconych za pomocą cash-out. Bonus łączy się z zakładem bez ryzyka. Aby w pełni z niego skorzystać najlepiej dokonać depozytu na kwotę 113,64 PLN i zagrać kupon z kursem wynoszącym co najmniej 1.85. Bonus wpłynie na nasze konto w przeciągu 7 dni.

Obrót

  • Bonus zostanie przyznany na konto w ciągu 7 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków
  • Bonusem należy obrócić 2-krotnie, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91
  • Obrót bonusem jest bezterminowy
Promocja STS