W piątek o 21:00 rozpocznie się długo wyczekiwane EURO 2024. W meczu otwarcia gospodarze z Niemiec podejmą Szkocję. STS oferuje bonus 300 PLN za zwycięstwo Niemców w tym starciu.

Kod promocyjnyTYPERVIP300
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieZwycięstwo Niemiec ze Szkocją
Bonus300 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny na wygranych kuponach, min. kurs 1.91

Tradycyjnie to właśnie gospodarz turnieju rozpoczyna zmagania meczem otwarcia. W pierwszym starciu Mistrzostw Europy 2024 jeden z faworytów rozgrywek, Niemcy, zmierzą się z grupowym rywalem - Szkocją.

Jakie są warunki promocji?

Promocja dotyczy tylko graczy, którzy w dniach 11.06 - 14.06.2024, do godziny 20:59, założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP300 i wyrażą zgody marketingowe. Kolejno wpłać pierwszy depozyt, wynoszący min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy przedmeczowy kupon za stawkę wynoszącą min. 2 PLN. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się typ na wygraną Niemiec ze Szkocją na EURO 2024. Jeśli kupon okaże się trafiony, otrzymasz bonusowe 300 PLN.

  • Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym TYPERVIP300
  • Wyraź zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon przedmeczowy SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na wygraną Niemiec ze Szkocją w meczu otwarcia EURO
  • Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 2 PLN
  • Jeśli kupon okaże się trafiony, otrzymasz bonus o wartości 300 PLN, który podlega obrotowi

Zakład zawrzyj za środki z salda głównego. Promocja nie obejmuje kuponów STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Wirtualny Tenis Live, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Betbuilder oraz wypłaconych za pomocą cash-out. Bonus łączy się z promocją powitalną.

W akcji mogą wziąć udział wyłącznie kupony obejmujące zdarzenia, których termin rozstrzygnięcia przypada nie później niż w dniu następującym po dniu, w który rozegrany zostanie wybrany przez gracza mecz objęty zawartym przez niego zakładem, przy czym dla oceny czy dany kupon spełnia warunki promocji bierze się pod uwagę wszystkie zdarzenia na nim zawarte, a nie jedynie zdarzenia dotyczące akcji.

Obrót

  • Bonus trafi na konto w przeciągu 3 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków
  • Bonusem obróć 2-krotnie na wygranych kuponach, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91
  • Obrót bonusem jest bezterminowy