Skoro tak dobrze poszło nam z Ukrainą, to dlaczego nie mielibyśmy wygrać także z Turcją? Reprezentacja Polski w zdecydowanie dobrych humorach przystąpi do drugiego w trakcie zgrupowania sparingu, a Superbet przygotował na tę okazję bonus. Do wygrania jest aż 300 PLN.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuminimum 2 PLN
Wymagane zdarzeniePrzedmeczowy typ na zwycięstwo lub remis Polski z Turcją
(Zakład: Podwójna szansa - 1X)
Bonus300 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót3-krotny

Aż cztery bramki oglądaliśmy w pierwszych 45 minutach sparingu Polski z Ukrainą. Biało-czerwoni grali kapitalnie, choć w drugiej połowie nieco uszło z nich powietrze. Należy jednak jasno zaznaczyć, że był to jeden z lepszych meczów za kadencji Michała Probierza. W poniedziałek Polska zmierzy się jeszcze z Turcją i to będzie ostatni już sprawdzian przed EURO 2024. Superbet przygotował na tę okazję specjalną promocję dla nowych graczy. Sprawdźcie jej szczegóły.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy, którzy w dniach 07.06-10.06 do godz. 20:45, założą konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP. Niezbędne jest też wyrażenie wszystkich zgód marketingowych. Następnie trzeba wpłacić pierwszy depozyt na kwotę minimum 50 PLN. Ostatnim krokiem jest zagranie pierwszego kuponu w historii konta za stawkę min. 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Zakład musi być kuponem SOLO z typem na zwycięstwo lub remis reprezentacji Polski z Turcją (Podwójna szansa - 1X). W przypadku trafienia otrzymasz bonus w wysokości 300 PLN.

  • W dniach 07.06-10.06 do godz. 20:45 dokonaj rejestracji w Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź niezbędne zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon SINGIEL za min. 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na zwycięstwo lub remis Polski z Turcją
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 300 PLN

Kupon musi zostać postawiony za środki z salda głównego. Przyznany bonus będzie ważny przez 7 dni od jego zaakceptowania i wymaga 3-krotnego obrotu. W przypadku gdy jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego, nie będzie on zaliczany na poczet obrotu. Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z "Super Kursy" lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.

Obrót

  • Bonus może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
  • Bonus wymaga 3-krotnego obrotu w ciągu 7 dni
  • Bonus można wykorzystać na kupon SOLO z kursem min. 1.91. Można też zawrzeć kupon AKO, a kurs ogólny kuponu musi wynieść min. 1.91
Promocja Superbet