Już we wtorek rozpocznie się kolejna edycja Ligi Mistrzów, a swój pierwszy mecz w rozgrywkach rozegra FC Barcelona. Rywalem mistrza Hiszpanii będzie Antwerpia. Bukmacherzy spodziewają się wyraźnego zwycięstwa Dumy Katalonii, a Fortuna na tę okazję przygotowała nawet promocję. Oferuje bonus aż 300 zł za wygraną Barcelony i rejestrację u bukmachera.

FC Barcelona - Antwerp: bonus 300 zł za wygraną Barcelony

Dwie ostatnie kampanie FC Barcelony w Lidze Mistrzów zakończyły się kompletnymi porażkami. Barca nie była w stanie zakwalifikować się do fazy pucharowej, co oznaczało nie tylko ogromne straty finansowe, lecz również wizerunkowe. Już na starcie sezonu 2023/24 Xavi zapowiedział, że taka sytuacja nie może się już powtórzyć. Duma Katalonii dysponuje dużo mocniejszą kadrą, a piłkarze wydają się wyjątkowo zmotywowani.

W 1. kolejce Ligi Mistrzów Blaugrana zmierzy się z teoretycznie najłatwiejszym rywalem w grupie. Dla Royal Antwerp będzie to pierwszy udział w rozgrywkach, od kiedy zmieniły one format. Doświadczenie mistrza Belgii w europejskich pucharach jest nieporównywalnie mniejsze od FC Barcelony. Dlatego też bukmacherzy spodziewają się wysokiego zwycięstwa mistrza Hiszpanii. Początek spotkania już we wtorek 19 września o godzinie 21:00.

Regulamin

Fortuna oferuje nam bonus aż 300 zł za wygraną FC Barcelony z Royal Antwerp. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników. Aby wziąć w niej udział, pierwszy depozyt musi wynieść przynajmniej 30 zł. Po jego dokonaniu trzeba postawić zakład na wygraną FC Barcelony z Antwerpią. Jeśli podczas rejestracji zaznaczyliście zgody marketingowe, otrzymacie dodatkowe 100 zł bonusu. Bonusy zostaną przyznane w formie punktów FKP na 72 godziny po rozstrzygnięciu meczu. Już dziś odbierz bonus na mecz Barcelona - Antwerpia!

  • Zarejestruj konto u bukmachera Fortuna z naszym kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 30 zł
  • Postaw kupon SOLO na wygraną FC Barcelony z Royal Antwerp w 1. kolejce Ligi Mistrzów
  • Pamiętaj, żeby zaznaczyć podczas rejestracji zgody marketingowe
  • Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymamy od bukmachera bonus w wysokości 200 zł za wygraną Barcelony i 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych
  • Bonusy zostaną nam wypłacone w formie punktów FKP