Już w czwartek FC Barcelona rozegra kolejny bardzo ważny mecz. Podopieczni Xaviego rozpoczynają zmagania w rozgrywkach o superpuchar Hiszpanii. W półfinale rywalem Blaugrany będzie Osasuna Pampeluna. W drugim starciu ½ finału zagrają Real Madryt i Atletico Madryt. Fortuna przygotowała dla nas promocję, dzięki której możemy zyskać aż 300 PLN freebetu za rejestrację i awans Barcy z Osasuną.

Kod promocyjny FortunaTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieAwans Barcelony z Osasuną w Superpucharze Hiszpanii
Bonus300 PLN w przypadku wygranego kuponu

W ubiegłym sezonie piłkarze FC Barcelony mogli po końcowym gwizdku sędziego wznieść z radością superpuchar Hiszpanii. W półfinale okazali się lepsi od Realu Betis, a w finale pokonali Real Madryt 3:1. Obecnie mistrz Hiszpanii jest jednak w zdecydowanie słabszej formie. Mimo to bukmacherzy wierzą, że będzie w stanie powalczyć o trofeum. Pierwszy mecz czeka go już w czwartek. Rywalem w półfinale będzie Osasuna.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest tylko dla graczy, którzy w dniach 09.01 - 11.01.2024, do godziny 19:59, założą konto u bukmachera Fortuna z kodem TYPERVIP. Koniecznie trzeba też na starcie wyrazić zgody marketingowe. Później trzeba wpłacić pierwszy depozyt, wynoszący minimum 30 PLN. Następnie musimy zagrać pierwszy kupon w historii konta za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN. Kupon musi być SOLO a znajdować musi się na nim typ na awans Barcelony z Osasuną (numer zakładu: 1988037, typ: awans Barcelona). Jeśli zakład okaże się wygrany, gracz otrzyma bonus 300 PLN w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera.

  • W dniach 09.01-11.01 do godz. 19:59 zarejestruj konto na Fortunie i wykorzystaj przy tym kod TYPERVIP
  • Wyraź wszystkie zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt w historii konta na min. 30 PLN
  • Postawi pierwszy kupon SINGIEL za min. 2 PLN na awans Barcelony z Osasuną w półfinale Superpucharu Hiszpanii
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus w wysokości 300 PLN w punktach Fortuna FKP

Wspomniany zakład musi być pierwszym zakładem zawartym przez użytkownika po rejestracji konta. Promocja nie obejmuje zakładów wypłaconych wcześniej (Early Cash Out), anulowanych lub zakładów zawartych w ramach oferty HIT DNIA i SUPEROFERTA+. Bonus zostanie przyznany w terminie 96 godzin od zakończenia promocji. Aby otrzymać bonus należy go zaakceptować w terminie 5 dni od momentu jego zaproponowania.

Obrót

  • Bonus trafi na konto gracza w ciągu 96h od zakończenia promocji
  • Bonus należy zaakceptować w ciągu 5 dni od zaproponowania
  • Bonus wypłacany jest w formie punktów FKP, więc nie podlega obrotowi
Promocja Fortuna