W nocy z czwartku na piątek legendarne Los Angeles Lakers zmierzy się z Denver Nuggets. Legalny bukmacher Betfan oferuje bonusowe 300 PLN, jeśli LeBron James zdobędzie co najmniej 10 punktów w tym starciu.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponuDokładnie 40 PLN
Wymagane zdarzenieDowolne przedmeczowe zdarzenie w wybranym meczu NBA
BonusFreebet 300 PLN w przypadku, gdy LeBron James
zdobędzie min. 10 punktów w starciu z Denver
ObrótBez wymagań kursowych, w ciągu 72h od przyznania

Żywa legenda amerykańskiej koszykówki rozgrywa kolejny fantastyczny sezon. LeBron o ostatnich spotkaniach zdobywał odpowiednio 26, 24, 20, 23 i 36 punktów! W najbliższym meczu Lakersi zmierzą się z Denver Nuggets.

Jak odebrać bonus?

W dniach 07.02 - 09.02.2024, do godziny 04:00, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 40 PLN. Wyraź także wszystkie zgody marketingowe. Kolejno postaw pierwszy w historii konta kupon przedmeczowy SOLO lub AKO za dokładnie 40 PLN i zagraj dowolne zdarzenie na wybrany mecz NBA. Łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.00. Otrzymasz freebet o wartości 300 PLN ciągu 48h od zakończenia starcia, jeśli LeBron James zdobędzie min. 10 punktów w meczu z Denver. Jeśli LeBron nie wystąpi we wspomnianym meczu otrzymasz freebet w wysokości 50 PLN.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź wszystkie zgody marketingowe i wpłać dokładnie 40 PLN depozytu
  • Zagraj kupon AKO lub pojedynczy i umieść na nim dowolne zdarzenie prematch z wybranego meczu NBA
  • Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 40 PLN, a kurs ogólny przynajmniej 2.00
  • Niezależnie od wyniku kuponu, jeśli LeBron James zdobędzie min. 10 punktów w meczu z Denver, otrzymasz bonus 300 PLN
  • W przypadku absencji LeBrona otrzymasz bonus 50 PLN

Kupon musi zostać rozliczony do 09.02.2024 do godziny 09:00. Promocja dotyczy pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Gracz nie może zagrać zakładu przeciwnego do tego, który dotyczy promocji – czyli gracz biorący udział w tej akcji nie może zagrać zakładu na to, że LeBron James zdobędzie mniej niż 10 punktów we wspomnianym meczu. Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez gracza za pomocą cashout nie będą zaliczone na poczet bonusu. Promocje akwizycyjne dla nowych graczy nie łączą się ze sobą. Tym samym klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie. Kupon postaw za środki z salda głównego. Freebet jest ważny 72h od przyznania. Freebetem grasz jak chcesz, bez żadnych wymagań co do kursu. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN.

Obrót

  • Termin: 72h od otrzymania
  • Bez żadnych wymagań kursowych
  • Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN