Dopiero co skończyła się przerwa reprezentacyjna, a my już otrzymujemy absolutny hit Premier League. W niedzielę 31 marca Manchester City podejmie Arsenal. Pojedynki tych dwóch ekip to od lat gwarancja świetnego widowiska, a do tego zmierzą się lider i trzeci zespół tabeli. Dzięki najnowszej promocji od Superbet możemy zyskać aż 300 PLN bonusu za gola strzelonego przez Obywateli.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponuminimum 2 PLN
Wymagane zdarzeniePrzedmeczowy typ ManCity Strzeli Gola – tak lub ManCity – Liczba Goli - powyżej 0.5
Bonus300 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót3-krotny

Zaledwie punkt dzieli trzy pierwsze drużyny w tabeli Premier League. W weekend może dojść tam do sporych przetasowań. Niedziela przyniesie nam starcie Manchesteru City z Arsenalem. Ostatnie spotkanie bezpośrednie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Kanonierów. Na Etihad zdecydowanie będzie się działo. Dzięki promocji Superbet możecie zyskać aż 300 PLN bonusu za gola Manchesteru City.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych użytkowników, którzy w dniach 27.03-31.03 do godz. 17:30, założą konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP. Jednym z warunków promocji jest także wyrażenie zgód marketingowych, a więc trzeba o tym pamiętać. W następnym kroku konieczne jest dokonanie pierwszego depozytu na kwotę minimum 50 PLN. Aby zakwalifikować się do promocji, trzeba zawrzeć pierwszy kupon w historii konta za stawkę min. 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Zakład musi być kuponem SOLO z typem na gola Manchesteru City w meczu z Arsenalem (typ zakładu: ManCity Strzeli Gola – tak lub ManCity – Liczba Goli - powyżej 0.5). W przypadku trafienia otrzymasz bonus 300 PLN.

  • W dniach 27.03-31.03 do godz. 17:30 załóż konto w Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP, podczas trwania promocji
  • Wyraź zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon SINGIEL za min. 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na gol Manchesteru City z Arsenalem (typ zakładu: ManCity Strzeli Gola – tak lub ManCity – Liczba Goli - powyżej 0.5)
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 300 PLN

Kupon musi zostać zawarty za środki z salda głównego. Przyznany bonus będzie ważny przez 7 dni od jego zaakceptowania i wymaga 3-krotnego obrotu. Do obrotu zaliczane są kupony SOLO z kursem min. 1.91 lub AKO z kursem łącznym min. 1.91. W przypadku gdy jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego, nie będzie on zaliczany na poczet obrotu. Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z "Super Kursy" lub do umieszczania kuponów zawierających wydarzenia z wirtualnych sportów.

Obrót

  • Bonus może zostać wykorzystany wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej i LIVE
  • Bonus wymaga 3-krotnego obrotu w ciągu 7 dni
  • Bonus można wykorzystać na kupon SOLO z kursem min. 1.91. Możliwe jest także zawarcie kuponu AKO, a kurs ogólny kuponu musi wynieść min. 1.91