FC Barcelona odpadła już z Pucharu Króla, a pozycja Xaviego jest coraz słabsza. Kibice domagają się dymisji trenera, choć kiepskie rezultaty nie są wyłącznie jego winą. Wielu zawodników jest bez formy, a w weekend czeka ich trudne wyzwanie. FC Barcelona zmierzy się z Villarrealem. STS przygotował na tę okazję promocję.

Kod promocyjny STSTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieWygrana Barcelony z Villarrealem
Bonus250 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny, min. kurs 1.91, bezterminowo

Poprzedni mecz FC Barcelony z Villarrealem obfitował w wiele bramek. W sobotę Duma Katalonii podejmie Żółtą Łódź Podwodną u siebie. Jest faworytem bukmacherów, jednak od dłuższego czasu jest bez formy i łatwo traci bramki. Spodziewamy się starcia pełnego pięknych akcji i goli. STS oferuje nam bonus aż 250 PLN za zwycięstwo Barcelony nad Villarrealem.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy tylko graczy, którzy do 27.01.2024, do godziny 18:29, założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP i wyrażą zgody marketingowe. Kolejno należy wpłacić depozyt, wynoszący minimum 50 PLN, a następnie zagrać pierwszy przedmeczowy kupon za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się typ na zwycięstwo Barcelony w meczu z Villarrealem. Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 250 PLN.

  • W dniach 26.01-27.01 do godz. 18:29 zarejestruj konto na STS z kodem TYPERVIP
  • Zaznacz niezbędne zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt wynoszący min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon przedmeczowy SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na wygraną FC Barcelony z Villarrealem
  • Stawka kuponu musi wynieść min. 2 PLN. Najlepiej jednak zagrać za dokładnie 113,64 PLN, aby w razie porażki uzyskać zwrot do 100 PLN
  • W przypadku wygranej otrzymamy bonus o wartości 250 PLN

Zakład musi być zawarty za środki z salda głównego. W promocji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały zawarte z użyciem środków z konta bonusowego, wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Betbuilder, Wirtualny Tenis Live oraz zakłady rozliczone w części lub całości jako zwrot. Bonus łączy się z promocją powitalną. W promocji mogą wziąć udział wyłącznie kupony obejmujące zdarzenia, których termin rozstrzygnięcia przypada nie później niż w dniu następującym po dniu, w który rozegrany zostanie mecz FC Barcelony.

Obrót

  • Bonus zostanie przyznany na konto w ciągu 7 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków
  • Bonusem należy obrócić 2-krotnie, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91
  • Obrót bonusem jest bezterminowy