Prestiżowy turniej tenisowy, French Open, powoli wkracza w decydującą fazę. We wtorkowe popołudnie Iga Świątek zawalczy w ćwierćfinale Roland Garros. STS oferuje bonus 250 PLN za wygraną Polki w dowolnym meczu w trakcie wspomnianego turnieju.

Kod promocyjnyTYPERVIP250
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieWygrana Igi Świątek w dowolnym meczu na French Open
Bonus250 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny na wygranych kuponach, min. kurs 1.91

W ostatnim meczu Iga Świątek rozbiła Anastazję Potapową 2:0, nie pozwalając rosyjskiej tenisistce wywalczyć nawet gema. W ćwierćfinale French Open pierwsza rakieta świata zmierzy się z Czeszką, Marketą Vondrousovą.

Jakie są warunki promocji?

Promocja dotyczy tylko graczy, którzy w dniach 03.06 - 08.06.2024, do godziny 19:59, założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP250 i wyrażą zgodę marketingową. Kolejno wpłać pierwszy depozyt, wynoszący min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy przedmeczowy kupon za stawkę wynoszącą min. 2 PLN. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się typ zwycięstwo Igi Świątek w dowolnie wybranym meczu na Roland Garros. Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 250 PLN.

  • Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym TYPERVIP250
  • Wyraź zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon przedmeczowy SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na wygraną Igi Świątek w dowolnym meczu na French Open
  • Stawka kuponu musi wynieść co najmniej 2 PLN
  • Jeśli kupon okaże się trafiony, otrzymasz bonus o wartości 250 PLN, który podlega obrotowi

Zakład zawrzyj za środki z salda głównego. Promocja nie obejmuje kuponów STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Wirtualny Tenis Live, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Betbuilder oraz wypłaconych za pomocą cash-out.

W akcji mogą wziąć udział wyłącznie kupony obejmujące zdarzenia, których termin rozstrzygnięcia przypada nie później niż w dniu następującym po dniu, w który rozegrany zostanie mecz. Przy czym dla oceny czy dany kupon spełnia warunki bonusu bierze się pod uwagę wszystkie zdarzenia na nim zawarte, a nie jedynie zdarzenia dotyczące akcji.

Obrót

  • Bonus trafi na konto w przeciągu 3 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków
  • Bonusem obróć 2-krotnie na wygranych kuponach, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91
  • Obrót bonusem jest bezterminowy