W topowych ligach piłkarskich Europy czeka nas kilka ciekawych zestawień. W sobotę o 14:00 Barcelona zmierzy się z Rayo Vallecano. Bukmacher STS oferuje bonusowe 250 PLN za zwycięstwo Barcelony.

Kod promocyjny STSTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieWygrana Barcelony z Vallecano
Bonus250 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny, min. kurs 1.91, bezterminowo

Duma Katalonii obecnie zajmuje trzecią lokatę w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy. Jeśli zawodnicy Blaugrany chcą skrócić dystans do Girony i Realu Madryt muszą zdobyć trzy punkty w meczu z Vallecano.

Jak otrzymać bonus?

Promocja dotyczy tylko graczy, którzy w dniach 23.11 - 25.11.2023, do godziny 13:59, założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP i wyrażą zgody marketingowe. Kolejno należy wpłacić depozyt wynoszący minimum 50 PLN, a następnie zagrać przedmeczowy kupon za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO i musi być pierwszym zakładem w historii konta. Na kuponie musi znaleźć się typ na wygraną Barcelony w meczu z Rayo Vallecano. Jeśli kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma bonus 250 PLN.

  • Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Dokonaj depozytu min. 50 PLN
  • Postaw zakład SOLO lub AKO na zwycięstwo Barcelony z Rayo Vallecano za min. 2 PLN
  • W przypadku gdy kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus o wartości 250 PLN
  • Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki do 100 PLN

Zakład musi być zawarty za środki z salda głównego. Promocja nie obejmuje kuponów STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Betbuilder oraz wypłaconych za pomocą cash-out. Bonus łączy się z zakładem bez ryzyka. Aby w pełni z niego skorzystać najlepiej dokonać depozytu na kwotę 113,64 PLN i zagrać kupon z kursem wynoszącym co najmniej 1.85.

Obrót

  • Bonus zostanie przyznany na konto w ciągu 7 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków
  • Bonusem należy obrócić 2-krotnie, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91
  • Nie ma terminu na obrót bonusem
sts kod promocyjny bonus barcelona