Ten sezon hiszpańskiej La Liga jest jednym z najciekawszych od lat. Do gry o tytuł mistrzowski włączyła się Girona. Jeśli zawodnicy Blaugrany chcą pozostać w wyścigu mistrzowskim muszą wygrać jak najwięcej spotkań. Jeden z legalnych bukmacherów, STS, przygotował specjalną promocję na najbliższy mecz FC Barcelony.

Kod promocyjny STSTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieWygrana Barcelony z Betisem
Bonus250 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny, min. kurs 1.91, bezterminowo

Duma Katalonii na ten moment zajmuje 4. lokatę w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy. Podopieczni Xaviego tracą do liderów z Girony osiem punktów. W niedzielę FC Barcelona zmierzy się z Realem Betis, a STS proponuje 250 PLN za wygraną Blaugrany w tym meczu.

Jakie są warunki promocji?

Promocja dotyczy tylko graczy, którzy w dniach 18.01 - 21.01.2024, do godziny 18:29, założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP i wyrażą zgody marketingowe. Kolejno należy wpłacić depozyt, wynoszący minimum 50 PLN, a następnie zagrać pierwszy przedmeczowy kupon za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się typ na zwycięstwo Barcelony w meczu z Realem Betis. Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 250 PLN.

  • Zarejestruj konto w STS z kodem TYPERVIP
  • Wyraź zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon przedmeczowy SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na wygraną FC Barcelony z Realem Betis
  • Stawka kuponu musi wynieść min. 2 PLN. Najlepiej zagrać za dokładnie 113,64 PLN, aby w razie porażki uzyskać zwrot do 100 PLN
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 250 PLN

Zakład musi być zawarty za środki z salda głównego. W promocji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały zawarte z użyciem środków z konta bonusowego, wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Betbuilder, Wirtualny Tenis Live oraz zakłady rozliczone w części lub całości  jako zwrot. Bonus łączy się z promocją powitalną. W promocji mogą wziąć udział wyłącznie kupony obejmujące zdarzenia, których termin rozstrzygnięcia przypada nie później niż w dniu następującym po dniu, w który rozegrany zostanie mecz FC Barcelony.

Obrót

  • Bonus zostanie przyznany na konto w ciągu 7 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków
  • Bonusem należy obrócić 2-krotnie, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91
  • Obrót bonusem jest bezterminowy