W ten weekend czekają nas ogromne emocje w F1, która zawita do Brazylii. Specjalnie z tej okazji promocję przygotował dla nas bukmacher Betfan. Do wygrania jest aż 200 zł we freebetach. Koniecznie zapoznajcie się z jej zasadami, bo czasu jest niewiele, a wygrywać przecież trzeba!

Jak doskonale wiecie, w królowej motorsportu często dzieją się nieprzewidywalne wydarzenia, przez co samochód bezpieczeństwa widujemy na torze niemal w każdym wyścigu. Bukmacher Betfan nie wyklucza takiego scenariusza w przypadku najbliższego wyścigu F1 w Brazylii. Emocje zapowiadają się ogromne, dlatego warto przed zawodami zapoznać się z ofertą Betfan na formułę 1. Carlos Sainz oraz Charles Leclerc okazali się najszybsi w pierwszej i zarazem jedynej sesji treningowej przed Grand Prix Brazylii. Odnotować trzeba też bardzo dobrą postawę George'a Russella i Nico Hulkenberga.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja Betfan przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników. Załóżcie konto u bukmachera z naszym kodem promocyjnym Betfan. Następnie postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO za dokładnie 25 zł i umieść na nim dowolne zdarzenie na wyścig o GP Brazylii. Kurs łączny kurs kuponu musi wynosić min. 2.0 i kupon musi zostać rozliczony do 05.11, godz. 23:59. Jeśli samochód bezpieczeństwa wyjedzie na tor w trakcie wyścigu, otrzymasz freebet 200 zł. Koniecznie zapoznajcie się też z bonusami, jakie niesie ze sobą oferta powitalna Betfan!

Warunki promocji:

  1. Promocja przeznaczona dla nowych użytkowników
  2. Kod promocyjny: TYPERVIP
  3. Stawka kuponu: dokładnie 25 zł
  4. Zdarzenie obowiązkowe: typ na GP F1 w Brazylii
  5. Minimalny kurs kuponu: 2.00
  6. Nagroda: Freebet 200 zł jeśli na torze pojawi się safety car