Mecze Ligi Mistrzów to znakomita okazja do pokazania się i zwiększenia swojej wartości, zarówno tej medialnej, jak i sportowej. Uwaga polskich kibiców w 4. kolejce skierowana będzie w kierunku Kamila Grabary. Jego FC Kopenhaga zmierzy się z Manchesterem United. Betfan z tej okazji przygotował promocję. Oferuje freebet aż 200 zł za obroniony przez Polaka strzał.

FC Kopenhaga trafiła do bardzo trudnej grupy Ligi Mistrzów. Mistrz Danii rywalizuje z Galatasaray, Manchesterem United i Bayernem Monachium. Po trzech kolejkach ma na koncie tylko punkt i jest coraz dalej od awansu do fazy pucharowej. Nic do zarzucenia sobie nie powinien mieć jednak Kamil Grabara. Polski bramkarz spisuje się znakomicie i wielokrotnie chronił swoją drużynę przed utratą bramki. Właśnie jemu poświęcona jest najnowsza promocja od Betfan. Wystarczy, że Polak obroni choć jeden strzał w środowym meczu z Manchesterem United, a Betfan nagrodzi nas freebetem.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponu25 zł
Minimalny kurs kuponu2.00
Wymagane zdarzenieTyp z oferty na mecz FC Kopenhaga - Manchester United

Jak skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników, którzy w dniach 06-08.11 do godz. 20:59 założą na Betfan konto z kodem promocyjnym TYPERVIP. Następnie trzeba wpłacić min. 25 zł depozytu. Za tę kwotę postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ z oferty na mecz FC Kopenhaga - Manchester United. Kurs minimalny musi wynieść 2.00. Kupon musi zostać rozliczony do 8 listopada godz. 23:59. Jeśli Kamil Grabara obroni celny strzał zawodników Manchesteru United, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 200 zł.

  • Zarejestruj konto w Betfan w dniach 06-08.11 do godz. 20:59
  • Wpłać minimum 25 zł pierwszego depozytu
  • Za dokładnie 25 zł postaw kupon SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ z oferty na mecz FC Kopenhaga - Manchester United
  • Kurs minimalny kuponu musi wynieść 2.00
  • Jeśli Kamil Graba obroni chociaż jeden strzał, bukmacher nagrodzi nas bonusem w wysokości 200 zł
  • Freebet ważny będzie jedynie przez 72h
  • Wygrana z freebetu zostanie doliczona do salda głównego, pomniejszona o stawkę

Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez Gracza za pomocą funkcji cashout nie będą zaliczone na poczet realizacji niniejszego punktu. Freebet ważny będzie tylko przez 72 godziny. Promocja jest ograniczona do pierwszych 500 zagrań. Promocje akwizycyjne dla nowych graczy nie łączą się ze sobą. Klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie. Wygrana z zakładu zawartego za „Freebet” doliczana jest do salda głównego jako zysk z zawartego zakładu (wygrana minus stawka). Maksymalna wygrana z freebetu może wynieść 2000 zł.