Najciekawiej zapowiadającą się parą ćwierćfinałów Ligi Mistrzów jest niewątpliwie Manchester City – Bayern Monachium. Obywatele są faworytami bukmacherów do awansu, jednak tym razem trafili na wyjątkowo wymagającego rywala. Bawarczycy z nowym trenerem za sterami będą na pewno równym rywalem dla The Citizens. Bukmacher Fortuna na okazję tego spotkania przygotował dla nas atrakcyjną promocję.

Kurs 100.00 na gola Manchesteru City z Bayernem

Manchester City wygrał dwa ostatnie mecze z Bayernem Monachium, dlatego starcie w ćwierćfinale Ligi Mistrzów będzie miało dodatkowy smaczek. Bawarczycy jeszcze przed startem rozgrywek wymieniani byli w charakterze faworytów do sięgnięcia po puchar, naturalnie obok Manchesteru City. Pep Guardiola ma w dorobku wiele sukcesów i trofeów w roli trenera Obywateli. Nigdy wciąż nie udało mu się jednak zdobyć z The Citizens pucharu Ligi Mistrzów. Bukmacherzy są zdania, że to Manchester City jest głównym faworytem do sięgnięcia po trofeum. Ich kadra uchodzi za jedną z najsilniejszych w Europie, a do tego pozostali rywale w stawce zmagają się z wieloma problemami.

Manchester City wygrał osiem kolejnych spotkań we wszystkich rozgrywkach i z pewnością siebie przystąpi do wtorkowej rywalizacji z Bayernem Monachium. Podopieczni Pepa Guardioli wygrali trzy z poprzednich pięciu meczów z Die Roten. Zazwyczaj pojedynki tych dwóch zespołów dostarczają ogromnych emocji i spodziewamy się, że podobnie będzie i tym razem. Na naszej stronie znajdziecie wiele interesujących typów bukmacherskich na to spotkanie. Nasi użytkownicy w zakładce Typy Dnia dzielą się chętnie swoimi przemyśleniami i propozycjami do zagrania.

Regulamin

Zasady promocji Fortuna

Najnowsza promocja bukmachera Fortuna oferuje nam wysoki bonus za bramkę strzeloną przez Manchester City. Wystarczy, że w dniach 09-11.04 założycie u niego konto z naszym kodem promocyjnym Fortuna, a następnie wpłacicie min. 30 zł na swoje konto. Następnie należy postawić kupon za 2 zł na to, że Manchester City strzeli gola Bayernowi Monachium. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Środkami bonusowymi należy obrócić raz, bez kursu minimalnego.

Warunki promocji Fortuna