Pojedynki Argentyny z Brazylią to prawdziwa gratka dla kibiców piłki nożnej nie tylko w Ameryce Południowej, ale na całym świecie. Są to pojedynki niemal zawsze toczone na wysokim poziomie i w oparach wrogiej atmosfery. Na okazję najbliższego meczu Brazylia - Argentyna w eliminacjach do mistrzostw świata promocję przygotował Superbet. Oferuje bonus 200 zł za gola jednej z drużyn.

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na gola Brazylii lub Argentyny
Bonus200 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót3-krotny, min. kurs 1.80, 7 dni

W nocy z wtorku na środę Brazylia zmierzy się z Argentyną w eliminacjach do mistrzostw świata strefy CONMEBOL. Canarinhos nie są w najlepszej formie, ale na mecze z Albicelestes zawsze potrafili się niesamowicie motywować. Superbet oferuje nam 200 zł bonusu za BTTS w tym spotkaniu!

Jak otrzymać bonus?

Najnowsza promocja od Superbet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy w dniach 20-22.11 założą konto z kodem TYPERVIP. Nie zapomnijcie wyrazić zgód marketingowych. Następnie należy wpłacić min. 50 zł pierwszego depozytu. Postaw pierwszy kupon SINGIEL na którym znajdzie się typ na na gola Brazylii, lub Argentyny w najbliższym meczu. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN. W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wysokości 200 PLN. Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji i należy zaakceptować go w przeciągu 3 dni.

 • Zarejestruj konto w Superbet, wykorzystaj przy tym kod TYPERVIP i zaznacz zgody marketingowe
 • Wpłać min. 50 zł pierwszego depozytu
 • Postaw za 2 zł pierwszy kupon SINGIEL na gola Brazylii lub Argentyny w meczu el. mistrzostw świata
 • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 200 zł
 • Bonusem należy obrócić 3-krotnie w przeciągu 7 dni
 • Dla kuponów SINGIEL kurs min. to 1.80, a dla kuponów AKO kurs min. pojedynczego zdarzenia wynosi 1.30, a kuponu 1.80

Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem, środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

Zasady obrotu bonusem

 • Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym
 • Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus
 • Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.80. lub na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.80 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.30
 • Bonus można wykorzystać wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo
 • Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu
Promocja Superbet