Temat zbijania piątek, a raczej ich braku z kolegami z drużyny ze strony Roberta Lewandowskiego w ostatnim czasie mocno polaryzuje. Właśnie pod tym kątem promocję na okazję meczu Polska - Czechy przygotował dla nas bukmacher Betfan. Oferuje nam 200 zł bonusu, jeśli Lewandowski podczas transmisji spotkania eliminacji do EURO 2024 zbije piątkę.

Prawdopodobnie o żadnym innym polskim sportowcu nie pisze się w ostatnim czasie tyle, co o Robercie Lewandowskim. Tematem numer jeden jest obecnie sytuacja, do jakiej doszło w trakcie ostatniego meczu FC Barcelony. Lewandowski po jednej z akcji zignorował 16-letniego skrzydłowego Lamine Yamala i nie zbił z nim piątki, co zarejestrowały kamery. Napastnik wytłumaczył się z tej sytuacji, jednak w oczach wielu dziennikarzy i ekspertów niesmak pozostał. Dlatego też Betfan zdecydował się swoją najnowszą promocję oprzeć o zbijaniu piątek. Jeśli Lewandowski podczas meczu z Czechami przybije ją na wizji z kolegą z drużyny, otrzymamy bonus.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponu25 zł
Wymagane zdarzenieZdarzenie z oferty na mecz Polska - Czechy
Minmalny kurs kuponu2.00
Bonus200 PLN

Jak skorzystać z promocji?

Tylko nowi użytkownicy, którzy w dniach 14-17.11 do godz. 20:45 zarejestrują konto, mogą wziąć udział w najnowszej promocji Betfan. Nie zapomnijcie przy tym skorzystać z kodu promocyjnego TYPERVIP. Następnie trzeba wpłacić dokładnie 25 zł depozytu i za tę kwotę postawić kupon SOLO lub AKO z dowolnym zdarzeniem z oferty na mecz Polska - Czechy. Kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00. Jeśli Robert Lewandowski zbije piątkę w trakcie transmisji meczu, w ciągu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz freebet 200 zł. Będzie on ważny przez 72h od przyznania.

  • W dniach 14-17.11 do godz. 20:45 dokonaj rejestracji w Betfan i skorzystaj przy tym z kodu TYPERVIP
  • Wpłać dokładnie 25 zł pierwszego depozytu
  • Za dokładnie 25 zł postaw kupon SOLO lub AKO na którym znajdzie się zdarzenie z oferty na mecz Polska - Czechy
  • Kurs minimalny kuponu musi wynosić 2.00
  • Jeśli Robert Lewandowski w trakcie meczu przybije piątkę, otrzymamy bonus 200 zł
  • Freebet ważny będzie przez 72h

Kupon do promocji musi zostać zagrany z salda głównego. Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i zaznacz w podglądzie kuponu niebieski przycisk oznaczający opcję gry za Freebet. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne. Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez Gracza za pomocą funkcji cashout nie będą zaliczone na poczet realizacji niniejszego punktu. Promocja jest ograniczona do 500 pierwszych zagrań. Promocje akwizycyjne dla nowych graczy nie łączą się ze sobą. Klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie. Maksymalna wygrana z „Freebetu” wynosi 2000 zł.