W najbliższych dniach będziemy świadkami kilku ciekawych meczów w lidze angielskiej. W związku z tym STS przygotował nową promocję. Dzięki niej mamy szansę na otrzymanie bonusu o wartości aż 200 PLN.

Kod promocyjny STSTYPERVIP
Stawka kuponuMin. 2 PLN
Wymagane zdarzenieTyp na zwycięzcę meczu Premier League
Bonus200 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny na wygranych kuponach, min. kurs 1.91, bezterminowo

Uwagę graczy w 31. kolejce Premier League przyciągają przede wszystkim dwa spotkania. W środę o 21:15 Manchester City zmierzy się z Aston Villą. Z kolei w czwartek o tej samej porze Chelsea podejmie Manchester United. Jak zgarnąć bonus?

Jakie są warunki promocji?

Promocja dotyczy tylko graczy, którzy w dniach 02.04 - 04.04.2024, do godziny 21:14, założą konto u bukmachera STS z kodem TYPERVIP i wyrażą zgody marketingowe. Kolejno wpłać pierwszy depozyt, wynoszący min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy przedmeczowy kupon za stawkę wynoszącą min. 2 PLN. Kupon może być zakładem typu SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się typ na zwycięzcę wybranego meczu Premier League, rozgrywanego w czasie trwania promocji. Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonusowe 200 PLN.

  • Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wyraź zgody marketingowe
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon prematch SOLO lub AKO, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo wybranej drużyny w meczach Premier League rozgrywanych w dniach 02.04-04.04.2024
  • Stawka kuponu musi wynieść min. 2 PLN. Najlepiej jednak zagrać za dokładnie 113,64 PLN, aby w razie porażki uzyskać zwrot do 100 PLN
  • W przypadku wygranej otrzymasz bonus o wartości 200 PLN, który podlega obrotowi

Zakład zawrzyj za środki z salda głównego. Promocja nie obejmuje kuponów STS Bezpieczny, Zakłady Live, MaxiKombi, Superoferta, Hit Dnia, Wirtualny Tenis Live, Mecz dnia, Podwyższony kurs, Betgames, Betbuilder oraz wypłaconych za pomocą cash-out. Bonus łączy się z promocją powitalną.

W akcji mogą wziąć udział wyłącznie kupony obejmujące zdarzenia, których termin rozstrzygnięcia przypada nie później niż w dniu następującym po dniu, w który rozegrany zostanie wybrany przez gracza mecz objęty zawartym przez niego zakładem, przy czym dla oceny czy dany kupon spełnia warunki promocji bierze się pod uwagę wszystkie zdarzenia na nim zawarte, a nie jedynie zdarzenia dotyczące akcji.

Obrót

  • Bonus zostanie przyznany na konto w przeciągu 7 dni od pozytywnej weryfikacji spełnienia warunków
  • Bonusem należy obrócić 2-krotnie na wygranych kuponach, po kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.91
  • Obrót bonusem jest bezterminowy