W najbliższy weekend zostaną rozegrane dwa bardzo ekscytujące mecze derbowe. W sobotę Barcelona zmierzy się z Realem Madryt w El Clasico. Nas jednak bardziej interesuje niedzielne starcie, w którym Manchester United podejmie Manchester City. Jeden z bukmacherów oferuje 200 pln bonusu za zwycięstwo Manchesteru City w tym meczu. Jak skorzystać z promocji?

Derby Manchesteru to bardzo charakterystyczne i emocjonujące spotkanie. Mimo że City jest obecnie lepszą drużyną, to derbowy charakter meczu sprawia, że obie ekipy dają z siebie wszystko. Tym razem starcie odbędzie się na Old Trafford, a na boisku nie zabraknie największych gwiazd obu klubów, w tym Erlinga Haalanda. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln w punktach FKP za zwycięstwo Manchesteru City w niedzielnych Derbach Manchesteru. Jakie są warunki promocji?

Jak otrzymać bonus?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 26.10-28.10.2022, do godziny 16:30, należy zarejestrować konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i wyrazić zgodę na komunikację (sms lub mail). Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 2 pln. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Manchesteru City w derbach z Manchesterem United.

Jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Musi to być pierwszy zakład w historii konta. Bonus należy zaakceptować w ciągu 5 dni od momentu zaproponowania.

  • Zarejestruj konto w Fortunie z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyraź zgodę na kontakt (sms lub mail)
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 30 pln
  • Postaw przedmeczowy kupon SOLO za min. 2 pln na wygraną City z United w Derbach Manchesteru
  • Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymamy od bukmachera bonus w wysokości 200 pln za
  • Bonus zostanie wypłacony w formie punktów FKP i należy zaakceptować go w ciągu 5 dni