Mistrzostwa Europy zaczynają wkraczać w decydującą fazę. Układ w fazie grupowej sprawił, że jedna strona drabinki jest znacznie mocniejsza od drugiej. Tym sposobem właśnie, już w fazie ćwierćfinału zmierzą się ze sobą reprezentacje gospodarzy, czyli Niemiec oraz Hiszpanii. Z tej okazji, bukmacher GO+Bet przygotował specjalną promocję.

Kod promocyjny GO+BetTYPERVIP
Wymagany pierwszy depozytmin. 60 PLN
Stawka kuponudokładnie 2 PLN
Wymagane zdarzeniePrzedmeczowy typ na gola Hiszpanii lub Niemiec (regulaminowy czas gry)
Bonus200 PLN w bonusie

Przed turniejem obie drużyny były w gronie faworytów do wygrania tytułu najlepszej drużyny Europy. Jednakże, już w piątek, jedna z nich odpadnie z turnieju. Trudno jest wskazać jednoznacznego faworyta tego spotkania. Warto odnotować jednak, że obie ekipy grają bardzo dobrze w ofensywie, co może nam przynieść wiele bramek w tym spotkaniu.

Jak skorzystać z promocji?

Żeby skorzystać promocji należy w dniach 03.07 - 05.07.2024, do godziny 17:59, założyć konto u bukmachera Goplusbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyrazić wszystkie zgody marketingowe. Następnie, wpłać pierwszy depozyt wynoszący min. 60 PLN. Aby wziąć udział w promocji, zagraj pierwszy kupon za stawkę wynoszącą dokładnie 2 PLN. Kupon musi być przedmeczowym zakładem typu SOLO zawierającym typ na bramkę Hiszpanii lub Niemiec. Jeśli wybrany przez Ciebie zespół strzeli gola w regulaminowym czasie gry, a Ty dokonasz weryfikacji swojego konta, otrzymasz bonusowe 200 PLN. Kupon musi zostać postawiony za środki z salda depozytowego.

  • Do 05.07 godz. 17:59 zarejestruj się w Goplusbet, z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Zaznacz wszystkie zgody marketingowe i zweryfikuj swoje konto
  • Dokonaj pierwszego depozytu na min. 60 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SOLO za dokładnie 2 PLN, na którym znajdzie się przedmeczowy typ na gola Hiszpanii lub Niemiec
  • W przypadku trafienia otrzymasz bonus o wartości 200 PLN i będziesz mógł cieszyć się grą bez podatku do 09.05.2024r.

Bonus będzie ważny przez 7 dni od momentu jego aktywowania. Maksymalna kwota wygranej jaka może zostać przekazana na saldo depozytowe z otrzymanego Bonusu wynosi 5000 PLN. Promocja łączy się z promocją powitalną "Bonus powitalny". Organizatorowi przysługuje uprawnienie do anulowania całego kuponu objętego Promocją w przypadku zaistnienia jednej (lub wielu) przyczyn unieważnień lub zwrotów.

Obrót

  • Bonus będzie ważny przez 7 dni
  • Bonus wykorzystaj na kupony AKO, z co najmniej 3 zdarzeniami, każde kurs min. 1.40
  • Bonus wymaga dwukrotnego obrót