W najbliższych dniach czekają nas interesujące spotkania w Premier League. Bukmacher Goplusbet oferuje kurs 100.00 (bonus 200 PLN) na to, że w niedzielnym meczu tj. 21 stycznia Liverpool pokona na wyjeździe Bournemouth. Dodatkowo czytelnicy portalu Zawód Typer mogą skorzystać z boostu kursowego na wygraną Girony z Sevillą. Obie te promocje obowiązują tego samego dnia.

Kod promocyjny GoplusbetTYPERVIP
Stawka kuponudokładnie 2 PLN
Wymagane zdarzenieWygrana Liverpoolu z Bournemouth
Bonus200 PLN w przypadku wygranego kuponu
Obrót2-krotny, min. 3 zdarzenia, kurs zdarzenia min. 1.40, 7 dni

Liverpool zmierzy się z Bournemouth w ramach 21. kolejki Premier League. Mecz zaplanowano na 17:30 w najbliższą niedzielę. Bukmacher Goplusbet przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, dzięki której można zagrać typ na zwycięstwo The Reds po kursie wynoszącym aż 100.00.

Jak skorzystać z promocji?

W celu skorzystania z promocji należy w dniach od 19.01 od godz. 16:00 do 21.01.2023, do godz. 17:29, zarejestrować się w Goplusbet z kodem TYPERVIP i zweryfikować konto (udzielając także wszystkich zgód marketingowych).

Kolejno należy dokonać pierwszego depozytu w historii konta na kwotę min. 60 PLN. Jeśli gracz dokona depozytu na kwotę min. 60 PLN, oprócz promocji na mecz Bournemouth vs Liverpool, przysługiwać mu będzie bonus 100% od pierwszego depozytu do 300 PLN. W dalszej części trzeba postawić przedmeczowy zakład SOLO na to, że w meczu Bournemouth vs Liverpool to drużyna Jurgena Kloppa odniesie zwycięstwo. Stawka zakładu musi wynieść dokładnie 2 PLN. Jeśli zakład okaże się wygrany, zostanie on rozliczony po kursie 100.00 i gracz otrzyma bonusowe 200 PLN.

  • Zarejestruj konto w GoPlusBet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Podczas rejestracji wyraź zgody marketingowe, a kolejno zweryfikuj konto
  • Dokonaj depozytu min. 60 PLN (jeśli wpłacisz min. 60 PLN skorzystasz dodatkowo z bonusu 100% od pierwszego depozytu do 300 PLN)
  • Postaw przedmeczowy kupon SOLO za stawkę wynoszącą dokładnie 2 PLN na wygraną Liverpoolu z Bournemouth
  • Za wygrany kupon gracz otrzyma bonus w kwocie 200 PLN
  • Pozostałe środki z depozytu można wykorzystać na boost kursowy w meczu Girona vs. Sevilla

Bonusowa kwota trafi na konto gracza do godz. 16:00 następnego dnia po rozliczeniu zakładu. W celu wypłaty bonus należy obrócić 2-krotnie. Freebet należy wykorzystać na kuponie z min. 3 zdarzeniami z min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.40. Nie dotyczy zakładów wirtualnych i gier karcianych. Termin ważności freebetu to 7 dni od momentu otrzymania. Promocja łączy się z ofertą powitalną. Kupon należy postawić za środki z salda depozytowego.

Posiadając środki na saldzie bonusowym, klient nie ma możliwości wypłaty środków z salda depozytowego. By móc wypłacić środki z salda depozytowego, klient musi dokonać obrotu bonusem lub go anulować, a także zawrzeć zakłady na łączną kwotę minimum kwoty wpłaty z salda depozytowego. Maksymalna kwota, jaka może trafić na saldo depozytowe z otrzymanego bonusu, wynosi 5000 PLN.

Obrót

  • Bonus trafi na konto gracza następnego dnia roboczego do 16:00
  • Bonusem należy obrócić 2-krotnie na kuponach AKO (min. 3 zdarzenia) z kursem poj. zdarzenia wynoszącym min. 1.40
  • Czas na obrót bonusem to 7 dni od otrzymania
  • Maksymalna wygrana z bonusu to 5000 PLN
bonus goplusbet na wygraną liverpoolu