Już dzisiaj wieczorem biało-czerwoni zmierzą się z Włochami w ramach finałowego starcia w siatkarskich Mistrzostwach Europy. Czeka nas więc zacięty i wyrównany mecz. Włosi w półfinale pewnie pokonali reprezentację Francji 3:0. Bukmacher Betfan proponuje ciekawą promocję krótkoterminową. Gracz może zgarnąć bonus wynoszący aż 140 pln, jeśli Wilfredo Leon zaserwuje z prędkością ponad 140 km/h. Jak skorzystać ze wspomnianej promocji i jakie są jej warunki? O tym poniżej.

Bonus 140 pln za 140 km/h Wilfredo Leona

Wszyscy nie możemy doczekać się już pierwszego gwizdka w finałowym starciu Polski z Włochami. Początek meczu zaplanowano na 21:00 w dniu 16 września. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Betfan oferuje bonus 140 pln, jeśli Wilfredo Leon pobiję swój rekord prędkości serwisu i zaserwuje z prędkością minimum 140 km/h. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Regulamin

Już dziś odbierz bonus za nowy rekord Wilfredo Leona!

W dniach 15.09-16.09.2023, do godziny 21:00, roku należy dokonać rejestracji konta u bukmachera i wpłacić depozyt na kwotę wynoszącą dokładnie 40 pln. Kolejno należy postawić kupon SOLO za stawkę 40 pln i zagrać zdarzenie na to, że Wilfredo Leon zaserwuje z prędkością min. 140 km/h ze specjalnej oferty, do której link jest podany na stronie promocji. Promocja jest ograniczona dla pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki.

Dodatkowo, jeśli Leon pobiję swój rekord i Polska wygra z Włochami gracz zgarnie bonusowe 140 pln. W podsumowaniu kupon musi być zagrany za środki z salda głównego. Bonusem należy obrócić 2-krotnie i zagrać kupon SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00. Kurs każdego zdarzenia musi wynosić przynajmniej 1.30. Pojedyncza wygrana z kuponu zawartego za bonus nie może wynosić więcej niż 2280 pln. Maksymalna wygrana z bonusu, którą można przenieść na konto główne to 5 000 pln

  • Zarejestruj konto w Betfan z naszym kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Dokonaj depozytu dokładnie 40 pln
  • Postaw kupon na to, że Wilfredo Leon zaserwuje z prędkością min. 140 km/h
  • Dokładna stawka to 40 pln
  • Promocja jest ograniczona do pierwszych 500 zagrań przez użytkowników
  • Jeśli Leon pobiję swój rekord i Polska wygra z Włochami gracz zgarnie bonusowe 140 pln
  • Bonusem należy obrócić 2-krotnie, na kuponie SOLO lub AKO z kursem łącznym min. 2.00 (1.30 poj. zdarzenie)
  • Maksymalnie na konto główne może trafić 5000 pln