Bobi to zawodnik, którego mogliśmy oglądać do tej pory w The War. Jest to specyficzna federacja, w której można nieco więcej niż w innych organizacjach. Zawodnicy najczęściej walczą na gołe pięści. Kim jest Bobi i kiedy zobaczymy go na ringu? Zapoznaj się z historią tego zawodnika!

Bobi - najlepsze walki w MMA

Bobi dotąd stoczył jedną walkę. Miało to miejsce podczas The War 4. Sama gala odbyła się 8 października 2022 roku. Niestety nie poznaliśmy pełnego imienia i nazwiska zawodnika. Ten stara się być anonimowy i występuje pod pseudonimem Bobi. Na wspomnianej gali przeciwnikiem Bobiego był England. Już na samym początku starcia Bobi próbował uderzeń z dystansu, z czym skutecznie walczył jego przeciwnik.

W 2. i 3. rundzie Bobi dzielnie walczył z ciosami przeciwnika. Pojedynek jednak zakończył się porażką. W 4. rundzie Bobi ląduje na macie, po czym się z niej podnosi, ale sędzia kończy walkę przez techniczny nokaut. Wpływ na to miała kontuzja ręki. Zatem obecnie bilans Bobiego jest niekorzystny, ale może zmieni się to w przyszłości, jeśli zostanie on zaproszony na kolejne gale.

Bobi - kariera w MMA

Na razie trudno mówić o klasycznej karierze Bobiego. Ta zapewne nabrałaby rozpędu w sytuacji, gdy byłby on częściej zapraszany na kolejne wydarzenia. Możliwe też, że sam zawodnik nie chce na tę chwilę wracać do ringu. Gdy tak się stanie to od razu poinformujemy o tym w kolejnej karcie walk The War lub innej federacji.

Mamy nadzieję, że odniesiona kontuzja ręki podczas pierwszej walki nie wpłynęła negatywnie na Bobiego i ten pokaże się jeszcze w następnych walkach. Ze względu na posługiwanie się jedynie pseudonimem zawężona może być liczba federacji, która będzie chciała nawiązać współpracę. W związku z tym, gdy Bobi podejmie decyzję o kolejnych walkach, to możliwe, że ponownie nawiąże kontakt z The War.

Bobi The War

Jak mówił sam Bobi o pojedynku z Englandem dowiedział się na krótko przed samą walką. Mogło to wpłynąć na jego przygotowania do walki. Na tym przykładzie możemy sądzić, że gdy ponownie zawodnik dostanie propozycję walki to możliwe, że z niej skorzysta. Czy tak się stanie? Trudno na ten moment wyrokować, w którą stronę pójdzie kariera fightera.

Bobi osiągnięcia

Trudno na tę chwilę mówić o sportowych osiągnięciach Bobiego. Dopiero jedna walka za nim, która dodatkowo została niefortunnie przegrana przez techniczny nokaut. Możliwe, że na kontuzję miały wpływ przygotowania, które jak sam zawodnik przyznaje nie przebiegały na 100%. Zatem na większe osiągnięcia na ringu musimy jeszcze chwilę poczekać.

Bobi waga i wzrost

Bobi przed walką w The War 4 ważył 82 kg. Nie posiadamy jednak informacji o jego dokładnym wzroście.

Bobi - ciekawostki

Bobi to zawodnik z Białegostoku. Nie jest znane jego imię i nazwisko. Na potrzeby The War 4 zdecydował się on posługiwać swoim pseudonimem. Niestety podczas walki doznał kontuzji ręki. We wspomnianej organizacji toczone są pojedynki w ramach turnieju. W The War 4 Bobi stanął na ćwierćfinale. Pozostaje więc mieć nadzieje, że jego ambicją jest kolejna gala w tej lub innej federacji.

W The War często spotykają się ze sobą kibice polskich drużyn. Jako że Bobi pochodzi z Białegostoku można wyrokować, że jest fanem Jagiellonii. To może też determinować wybór przeciwników w przyszłości.